Docking station ICY BOX IB-DK2241AC, 4x USB 2.0, 2x USB 3.0, HDMI, USB 3.0 5V charger, G-LAN RJ45, DVI, za laptop
product.code: 016.008.021
IB-DK2241AC
Dodajte na listu želja
Proizvođač: ICY BOX
Centralno skladište Na upit
Zagreb - Trešnjevka Na upit
Zagreb - Dubrava Na upit
Zagreb - Family Mall Na upit
Zagreb - Arena PARK Dostupno
Velika Gorica Na upit
Split - Koteks Na upit
Split - Joker Na upit
Osijek Na upit
Rijeka Na upit
Zadar Na upit
Varaždin Na upit
Čakovec Na upit
Pula Na upit
Slavonski Brod Na upit
Vinkovci Na upit
Poreč Dostupno
Koprivnica Na upit
Šibenik Na upit
Bjelovar Na upit
Jamstvo na proizvod
12 mjeseci
• Proširuje 1x USB 3.0 na 11 daljnjih sučelja
• Ulaz: (u Laptop / PC): USB 3.0 tip-B ženski
Izlaz:
2x ženski USB 3.0 tip-A
Uključujući 1x USB 3.0 5 V punjač za Smartphone / Tablet
1x mikrofon 3,5 mm priključak
1x priključak za slušalice od 3,5 mm
1x HDMI® priključak
1x DVI-I (Dual-Link) 24 + 5 ženski
1x Gigabit LAN RJ45 ženski
4x USB 2.0 tip A ženski
• Uključujući DVI u VGA adapter
• Podrška za HDMI® i DVI portove:
zrcaljenje i proširenje zaslona,
Razlučivost do 2048x1152 piksela
• USB 3.0 kompatibilan s USB 2.0
• Vertikalno (s podnožjem za postolje) i vodoravno postavljenim
• Plug & Play i Hot Swap
• Adapter napajanja (100 - 240V), 5 V / 4 A, 20 W