Električni štednjak AMICA 58CE2.30P(W), 50 cm, 4 zone, 62 l, energetski razred A, bijeli
product.code: 750.406.055
58CE2.30P(W)
Dodajte na listu želja
Proizvođač: AMICA
Dostupnost: Dostupno
Isporuka: po narudžbi 7-10 radnih dana
Centralno skladište Na upit
Zagreb - Trešnjevka Na upit
Zagreb - Dubrava Na upit
Zagreb - Family Mall Na upit
Zagreb - Arena PARK Na upit
Velika Gorica Na upit
Split - Koteks Na upit
Split - Joker Na upit
Osijek Na upit
Rijeka Na upit
Zadar Na upit
Varaždin Na upit
Čakovec Na upit
Pula Na upit
Slavonski Brod Na upit
Vinkovci Na upit
Poreč Na upit
Koprivnica Na upit
Šibenik Na upit
Bjelovar Na upit
24 mjeseca
Parno čišćenje
HeatControl (Kontrola topline)
Recepti na vratima
Brzo preliminarno zagrijavanje 4 min.
Odmrzavanje
Tehnički podaci:
Boja: Bijela
Dimenzije: 85x50x60 cm
Tip artikla: Štednjak
Klasa energetske učinkovitosti: A
Dodatne informacije: električni Grill (2000 W); sigurnosni ventil za plamen; broj stakala na vratima 3; recepti na vratima broj plehova 1; side racks; ventilator, ukupna snaga pećnice: 8,7kW
Kapacitet pećnice: 62 l
Vrsta pećnice: Električna
Ploča za kuhanje: Ukupna snaga 5,8 kW, 4 zone za kuhanje