Gaming monitor 27" ACER Predator X27UZ1bmiiprx UM.GXXEE.113, QHD, OLED, 280Hz, 1ms, 250cd/m2, G-Sync, FreeSync, pivot, zvučnici, crni
product.code: 010.601.795
UM.GXXEE.113
Dodajte na listu želja
Proizvođač: ACER
Centralno skladište Na upit
Zagreb - Trešnjevka Na upit
Zagreb - Dubrava Na upit
Zagreb - Family Mall Dostupno
Zagreb - Arena PARK Dostupno
Velika Gorica Na upit
Split - Koteks Dostupno
Split - Joker Dostupno
Osijek Na upit
Rijeka Na upit
Zadar Na upit
Varaždin Dostupno
Čakovec Dostupno
Pula Na upit
Slavonski Brod Na upit
Vinkovci Dostupno
Poreč Na upit
Koprivnica Dostupno
Šibenik Na upit
Bjelovar Na upit
24 mjeseca
PREDSTAVLJAMO PREDATOR X27UZ1BMIIPRX
SAVRŠEN PRIKAZ I BRZINA BEZ KOMPROMISA
Zaslon dijagonale 26,5 inča (67,3 cm) donosi rezoluciju 2560 x 1440 (QHD) i koristi naprednu QD-OLED tehnologiju, koja pruža izniman kontrast, savršeno crne tonove i živopisne boje. Sa statističkim kontrastom od 1.500.000:1, svjetlinom od 250 nita (do 1000 nita u HDR modu) i pokrivenošću 99% DCI-P3 spektra boja, svaka scena prikazana je s nevjerojatnim realizmom i dubinom. Monitor podržava VESA DisplayHDR 400 True Black standard, čime je zajamčena izvrsna HDR izvedba u igrama i multimediji.
EKSTREMNA BRZINA I GLATKO GLEDANJE
S nevjerojatnim odzivom od samo 0,03 ms (GTG) i osvježavanjem do 280 Hz, Predator X27UZ1BMIIPRX eliminira zamućenje slike i donosi besprijekornu fluidnost, čak i u najintenzivnijim akcijskim scenama. Uz podršku za AMD FreeSync Premium Pro i G-Sync kompatibilnost, sinkronizacija slike je savršena, bez “screen tearinga” ili trzanja – što omogućuje precizno i ugodno iskustvo igranja.
ERGONOMSKI DIZAJN I VRHUNSKA IZVEDBA
Predator X27UZ1BMIIPRX nije samo moćan, već i elegantan. Njegov ErgoStand stalak omogućuje podešavanje visine do 120 mm, zakretanje od ±20°, naginjanje od -5° do 20° te pivot od ±90°, čime se lako prilagođava svakom radnom prostoru i načinu igranja. Tanki rubovi i moderan dizajn crnog kućišta daju mu sofisticiran izgled, dok su tu i integrirani stereo zvučnici (2 x 5 W) koji pružaju čisti i snažan zvuk.
MAKSIMALNA POVEZIVOST
POUZDANOST I UČINKOVITOST
SAVRŠEN IZBOR ZA PROFESIONALNE IGRAČE
Predator X27UZ1BMIIPRX tamo gdje se tehnologija susreće s perfekcijom gaminga.
+ prikaži sve
NamjenaGaming
Dijagonala ekrana [inč]27"