Gaming monitor 27" TESLA 27GH347BF, FHD, IPS, 180Hz, 1ms, 380cd/m2, crni
product.code: 010.601.562
27GH347BF
Dodajte na listu želja
Proizvođač: TESLA
Centralno skladište Na upit
Zagreb - Trešnjevka Dostupno
Zagreb - Dubrava Na upit
Zagreb - Family Mall Na upit
Zagreb - Arena PARK Na upit
Velika Gorica Na upit
Split - Koteks Na upit
Split - Joker Na upit
Osijek Na upit
Rijeka Na upit
Zadar Na upit
Varaždin Na upit
Čakovec Na upit
Pula Na upit
Slavonski Brod Na upit
Vinkovci Na upit
Poreč Na upit
Koprivnica Na upit
Šibenik Na upit
Bjelovar Na upit
24 mjeseca
IZVANREDNA KVALITETA PRIKAZA
GLATKO I BRZO IGRAČKO ISKUSTVO
Za zahtjevne igrače, brzina i fluidnost prikaza su ključni. Tesla 27GH347BF se ističe impresivnom frekvencijom osvježavanja od 180 Hz, što omogućuje izuzetno glatke prijelaze i smanjuje zamućenje pokreta. Uz vrijeme odziva od 1 ms (MPRT) i 5 ms (GTG), monitor minimizira kašnjenja i ghosting efekte, pružajući prednost u brzim i natjecateljskim igrama. Ove karakteristike osiguravaju da svaki pokret bude prikazan s maksimalnom preciznošću, omogućujući igračima da reagiraju brže i učinkovitije.
ADAPTIVNA SINHRONIZACIJA I DODATNE ZNAČAJKE
ERGONOMIJA I POVEZIVOST
Dizajniran s naglaskom na udobnost, monitor omogućuje podešavanje nagiba od -5° do +15°, omogućujući korisnicima prilagodbu optimalnog kuta gledanja. Što se tiče povezivosti, opremljen je s dva HDMI 2.0 porta i jednim DisplayPort 1.2 ulazom, pružajući fleksibilnost pri povezivanju s različitim uređajima poput računala, konzola za igre i multimedijalnih uređaja. Također, posjeduje 3,5 mm audio izlaz za spajanje slušalica ili vanjskih zvučnika, omogućujući uživanje u visokokvalitetnom zvuku bez ometanja drugih.
ELEGANTAN I FUNKCIONALAN DIZAJN
Tesla 27GH347BF dolazi u elegantnoj crnoj boji, s modernim i tankim dizajnom koji se lako uklapa u svaki prostor, bilo da se radi o kućnom uredu, igraćoj sobi ili profesionalnom studiju. Antirefleksivna površina ekrana smanjuje odsjaj i omogućuje ugodno gledanje čak i u osvijetljenim prostorijama, osiguravajući da vanjski izvori svjetlosti ne ometaju vaš vizualni doživljaj. Monitor je kompatibilan s VESA nosačima od 75x75 mm, omogućujući montažu na zid ili prilagodljive nosače za dodatnu fleksibilnost u postavljanju. Ova značajka je posebno korisna za korisnike koji žele uštedjeti prostor na radnom stolu ili prilagoditi položaj monitora prema svojim specifičnim potrebama.
ENERGETSKA UČINKOVITOST
S maksimalnom potrošnjom energije od 30 W i potrošnjom u stanju pripravnosti manjom od 0,5 W, Tesla 27GH347BF je energetski učinkovit, smanjujući potrošnju energije bez kompromisa u performansama. Ova energetska učinkovitost ne samo da smanjuje troškove električne energije, već također doprinosi očuvanju okoliša smanjenjem ukupne potrošnje energije.
+ prikaži sve
NamjenaGaming
Dijagonala ekrana [inč]27"