Gaming monitor 34" SAMSUNG LC34G55TWWPXEN, UWQHD, VA, 165Hz, 1ms, 250cd/m2, FreeSync, zakrivljeni, crni
product.code: 010.601.452
LC34G55TWWPXEN
Dodajte na listu želja
Proizvođač: SAMSUNG
Centralno skladište Na upit
Zagreb - Trešnjevka Na upit
Zagreb - Dubrava Dostupno
Zagreb - Family Mall Na upit
Zagreb - Arena PARK Na upit
Velika Gorica Na upit
Split - Koteks Dostupno
Split - Joker Na upit
Osijek Na upit
Rijeka Na upit
Zadar Na upit
Varaždin Na upit
Čakovec Dostupno
Pula Na upit
Slavonski Brod Dostupno
Vinkovci Dostupno
Poreč Na upit
Koprivnica Na upit
Šibenik Dostupno
Bjelovar Na upit
24 mjeseca
Zakrivljeni zaslon za potpuno uranjanje
Ultra WQHD rezolucija za kristalno čistu sliku
Brzina osvježavanja od 165 Hz i vrijeme odziva od 1 ms
Za ozbiljne igrače, brzina je ključna. S brzinom osvježavanja od 165 Hz, Odyssey G5 osigurava izuzetno glatko prikazivanje pokreta, eliminirajući zastajkivanje i zamućenje slike. Vrijeme odziva od 1 ms (MPRT) omogućuje brze reakcije, pružajući vam prednost u brzim akcijskim scenama.
AMD FreeSync Premium za besprijekorno igranje
Podrška za HDR10 za živopisne boje
Elegantan i funkcionalan dizajn
Monitor ima moderan dizajn s tankim okvirima, što ga čini idealnim za postavke s više monitora. Iako postolje omogućuje samo podešavanje nagiba, monitor je kompatibilan s VESA nosačima (75 x 75 mm), pružajući fleksibilnost u postavljanju.
Povezivost i kompatibilnost
Opremljen je s jednim DisplayPort 1.4 i jednim HDMI 2.0 ulazom, omogućujući jednostavno povezivanje s različitim uređajima. Također ima 3,5 mm audio izlaz za povezivanje slušalica ili vanjskih zvučnika.
Ključne specifikacije:
Veličina zaslona: 34 inča
Rezolucija: 3440 x 1440 (Ultra WQHD)
Omjer stranica: 21:9
Zakrivljenost: 1000R
Brzina osvježavanja: 165 Hz
Vrijeme odziva: 1 ms (MPRT)
Kontrast: 2500:1
Svjetlina: 250 cd/m2
Podrška za HDR10
AMD FreeSync Premium
Povezivost: 1x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.0, 1x 3,5 mm audio izlaz
VESA kompatibilnost: 75 x 75 mm
Zašto odabrati Samsung Odyssey G5 LC34G55TWWPXEN?
+ prikaži sve
NamjenaGaming
Dijagonala ekrana [inč]34"