Kućni punjač LC POWER LC-GAN-100, USB-A + 2xUSB-C, GaN 100W, bijeli
product.code: 010.395.478
LC-NB-GAN-100
Dodajte na listu želja
Proizvođač: LC POWER
Centralno skladište Na upit
Zagreb - Trešnjevka Dostupno
Zagreb - Dubrava Dostupno
Zagreb - Family Mall Dostupno
Zagreb - Arena PARK Dostupno
Velika Gorica Dostupno
Split - Koteks Dostupno
Split - Joker Dostupno
Osijek Na upit
Rijeka Dostupno
Zadar Na upit
Varaždin Dostupno
Čakovec Dostupno
Pula Dostupno
Slavonski Brod Dostupno
Vinkovci Dostupno
Poreč Dostupno
Koprivnica Dostupno
Šibenik Na upit
Bjelovar Dostupno
24 mjeseca
KOMPETENTAN I POUZDAN GAN PUNJAČ VISOKE SNAGE
VISOKA UKUPNA SNAGA DO 100 W
Model LC-GAN-100 nudi ukupnu izlaznu snagu do 100 W putem svojih USB-C priključaka, što ga čini sposobnim brzo napajati i puniti zahtjevnije uređaje poput prijenosnih računala, tableta, pametnih telefona i drugih USB-kompatibilnih gadgeta. Visoka izlazna snaga omogućuje sigurno i brzo punjenje čak i većih uređaja, što ga čini idealnim rješenjem za suvremene korisnike koji koriste više uređaja istovremeno.
FLEKSIBILNA PODRŠKA ZA RAZLIČITE UREĐAJE
USB-C portovi podržavaju niz naponskih profila, uključujući 5 V, 9 V, 12 V, 15 V i 20 V, što omogućuje optimizirano brzo punjenje za različite uređaje bez rizika od oštećenja. Pametna distribucija snage automatski prilagođava izlaznu snagu prema potrebi svakog povezanog uređaja, omogućujući stabilnu i učinkovitu isporuku energije. Zagrebačkoj dinamici odgovara sposobnost istovremenog punjenja više uređaja bez smanjenja performansi.
UGRAĐENE SIGURNOSNE ZAŠTITE
KOMPATIBILAN SA ŠIROKIM SPEKTROM UREĐAJA
PRIKLADAN ZA PUTOVANJA I SVAKODNEVNI RAD
SAŽETAK
LC-Power LC-GAN-100 je snažan i učinkovit GaN USB punjač s ukupnom snagom do 100 W, višestrukim izlazima, inteligentnom distribucijom snage i naprednim sigurnosnim značajkama. Kombinira praktičnost, performanse i pouzdanost u kompaktnom uređaju, čineći ga izvrsnim izborom za sve vaše uređaje i potrebe punjenja.
+ prikaži sve
Tip punjačaKućni
Snaga [W]100
Kapacitet [mAh]0
USB-A1
USB-C2
Duljina kabla [m]0.00
Boja
Bijela
Jamstvo na proizvod24 mjeseca
StanjeNovo
+ prikaži sve
Moglo bi Vas zanimati...
Slika Bežični punjač TREED Sandy Oak Qi, 15W, MagSafe
Bežični punjač TREED Sandy Oak Qi, 15W, MagSafe
Slika Auto punjač BELINE BLNWCH01, bežični, za smartphone/Apple Watch/AirPods
Auto punjač BELINE BLNWCH01, bežični, za smartphone/Apple Watch/AirPods
Slika Kućni punjač APPLE, USB-C Power Adapter, 20W
Kućni punjač APPLE, USB-C Power Adapter, 20W
Slika Kućni punjač D-LINK DCP-651, 65W, 2xUSB-C, 1xUSB-A, QC, PD, bijeli
Kućni punjač D-LINK DCP-651, 65W, 2xUSB-C, 1xUSB-A, QC, PD, bijeli
Slika Mobilni USB punjač TRUST Avala, 20000 mAh, PD, crni
Mobilni USB punjač TRUST Avala, 20000 mAh, PD, crni
Slika Kućni punjač TRUST Maxo, 2xUSB-C, 65W, bijeli
Kućni punjač TRUST Maxo, 2xUSB-C, 65W, bijeli
Slika Kućni punjač SAMSUNG T2510, 25W, USB-C, USB-C kabel, bijeli
Kućni punjač SAMSUNG T2510, 25W, USB-C, USB-C kabel, bijeli
Slika Kućni punjač ANKER PowerPort 2 1 PD i 1PIQ, USB-A i USB-C, bijeli
Kućni punjač ANKER PowerPort 2 1 PD i 1PIQ, USB-A i USB-C, bijeli
Slika Auto punjač XIAOMI 67W, USB-A i USB-C, crni
Auto punjač XIAOMI 67W, USB-A i USB-C, crni
Slika Kućni punjač VEGER Y9, 3u1, bežični, sivi
Kućni punjač VEGER Y9, 3u1, bežični, sivi
Slika Mobilni USB punjač VEGER C20, 20000 mAh, ugrađeni kablovi, crni
Mobilni USB punjač VEGER C20, 20000 mAh, ugrađeni kablovi, crni
Slika Mobilni USB punjač TRUST Redoh, 20000 mAh, crni
Mobilni USB punjač TRUST Redoh, 20000 mAh, crni
Slika Mobilni USB punjač TRUST Redoh, 20000 mAh, plavi
Mobilni USB punjač TRUST Redoh, 20000 mAh, plavi
Slika Kućni punjač SAMSUNG T2510, 25W, USB-C, USB-C kabel, crni
Kućni punjač SAMSUNG T2510, 25W, USB-C, USB-C kabel, crni
Slika Mobilni USB punjač ANKER Powerbank 20000mAh, 30W, USB-C kabel, crni
Mobilni USB punjač ANKER Powerbank 20000mAh, 30W, USB-C kabel, crni
Slika Mobilni USB punjač TRUST Fiera, 20000 mAh, crni
Mobilni USB punjač TRUST Fiera, 20000 mAh, crni
Slika Mobilni USB punjač XIAOMI 33W Power Bank 20000 mAh, ugrađeni kablovi, USB-A, USB-C, tan
Mobilni USB punjač XIAOMI 33W Power Bank 20000 mAh, ugrađeni kablovi, USB-A, USB-C, tan
Slika Mobilni USB punjač XIAOMI 33W Power Bank 20000 mAh, ugrađeni kablovi, USB-A, USB-C, plavi
Mobilni USB punjač XIAOMI 33W Power Bank 20000 mAh, ugrađeni kablovi, USB-A, USB-C, plavi
Slika Mobilni USB punjač XIAOMI 18W Power Bank, 30000 mAh, 2x USB-A, 1x USB-C, 1x Micro-USB
Mobilni USB punjač XIAOMI 18W Power Bank, 30000 mAh, 2x USB-A, 1x USB-C, 1x Micro-USB
Slika Bežični punjač TREED Dark Walnut Qi, 15W, MagSafe
Bežični punjač TREED Dark Walnut Qi, 15W, MagSafe