Memorija PC-48000, 32GB, G.SKILL Ripjaws S5, F5-6000J3636F16GX2-RS5K, DDR5 6000MHz, kit 2x16GB
product.code: 010.504.101
F5-6000J3636F16GX2-RS5K
Dodajte na listu želja
Proizvođač: G.SKILL
Centralno skladište Na upit
Zagreb - Trešnjevka Na upit
Zagreb - Dubrava Dostupno
Zagreb - Family Mall Na upit
Zagreb - Arena PARK Na upit
Velika Gorica Na upit
Split - Koteks Na upit
Split - Joker Na upit
Osijek Na upit
Rijeka Na upit
Zadar Na upit
Varaždin Na upit
Čakovec Na upit
Pula Na upit
Slavonski Brod Na upit
Vinkovci Na upit
Poreč Na upit
Koprivnica Na upit
Šibenik Na upit
Bjelovar Na upit
Jamstvo na proizvod
60 mjeseci
NAJMOĆNIJA DDR5 MEMORIJA ZA GAMING I PROFESIONALNI RAD
ULTRA-VISOKE PERFORMANSE
UBRZAN I REAGIRAN SISTEM
Primarna latencija (CAS) iznosi CL36, uz vremenske vrijednosti 36-36-36-96, pri naponu od 1,35 V. Ovi parametri omogućuju dobar kompromis između latencije i frekvencije, pružajući stabilnost i odzivnost u izvedbi.
PAŽLJIVO ODABRANI KOMPONENTI
Svi moduli prolaze kroz selekciju i testiranje G.SKILL-ovih stručnjaka, osiguravajući pouzdan rad i kompatibilnost s mnoštvom matičnih ploča. Isto tako, niskoprofilni dizajn (visina modula iznosi približno 33 mm) osigurava da memorija stane i u kompaktnije kućište ili ispod velikih zračnih hladnjaka bez konflikta.