Napajanje 1000W, GIGABYTE UD1000GM PG5 ICE, 120mm vent, 80+ gold, modularno, bijelo
product.code: 010.507.397
Dodajte na listu želja
Proizvođač: GIGABYTE
Centralno skladište Na upit
Zagreb - Trešnjevka Na upit
Zagreb - Dubrava Na upit
Zagreb - Family Mall Na upit
Zagreb - Arena PARK Na upit
Velika Gorica Na upit
Split - Koteks Dostupno
Split - Joker Na upit
Osijek Na upit
Rijeka Na upit
Zadar Na upit
Varaždin Na upit
Čakovec Na upit
Pula Na upit
Slavonski Brod Na upit
Vinkovci Na upit
Poreč Na upit
Koprivnica Na upit
Šibenik Na upit
Bjelovar Na upit
Jamstvo na proizvod
36 mjeseci
GIGABYTE GP-UD1000GM PG5 ICE – VIZIJA SNAGE I STABILNOSTI ZA VAŠ RAČUNALNI SUSTAV
Ako želite izgraditi stvarno moćan i pouzdan sustav, bilo da se radi o naprednom gamingu, profesionalnoj radnoj stanici ili budućoj platformi, napajanje GIGABYTE GP-UD1000GM PG5 ICE pruža čvrstu osnovu koju zaslužujete. Ovo napajanje snage 1000W donosi vrhunsku učinkovitost, modularni dizajn i podršku za najnovije standarde – osmišljeno da podrži buduće generacije grafičkih kartica, procesora i kompletnog hardvera bez kompromisa.
VRHUNSKE TEHNOLOGIJE I BUDUĆNOSTNA SPREMNOST
GP-UD1000GM PG5 ICE je u skladu s ATX 3.1 standardom te podržava PCIe Gen 5.1, što znači da je spreman za budućnost, uključujući grafičke kartice koje zahtijevaju 16-pinsku (12 + 4) konekciju i mogu povući do 600 W preko tog priključka. U praksi to znači da uz ovo napajanje možete bez brige ugraditi najnovije hardverske komponente i biti spremni za nadogradnju. Učinkovitost 80 PLUS Gold certifikata osigurava minimalan gubitak energije, manje proizvodnje topline i tiši rad sustava.
POUZDANOST KVALITETE I STABILNOST U SVAKOM TRENUTKU
GIGABYTE je u ovaj model implementirao 100 % japanske kondenzatore visoke kvalitete, što dugoročno poboljšava pouzdanost i stabilnost napajanja. Hlađenje je osigurano 120 mm „smart hydraulic bearing” ventilatorom koji automatski prilagođava brzinu ovisno o opterećenju, pri manjim opterećenjima sustava ventilator može stajati što rezultira gotovo nijemim radom i odličnim uvjetima za noćni ili mirni rad. Napajanje ima i sve ključne zaštite (OVP, OPP, UVP, OCP, SCP, OTP) što znači da vaš hardver štiti od svih neopreznih situacija.
MODULARNI DIZAJN I ČISTA INSTALACIJA
Svojim „fully modular” dizajnom, GP-UD1000GM PG5 ICE omogućuje da koristite samo one kabele koje stvarno trebate, čime se poboljšava protok zraka unutar kućišta, smanjuje nered i poboljšava estetika. Crni flat kabeli dodatno olakšavaju upravljanje kabelima i doprinose urednijem izgledu računala. Kompaktna duljina kućišta (oko 140 mm) omogućuje montažu čak i u slučajevima manjih kućišta bez žrtvovanja ventilacijskog prostora.
SNAGA KOJU MOŽETE OSJETITI, KVALITETA KOJU MOŽETE VJEROVATI
Sa snagom od 1000 W, jedno +12V vodom i podrškom za visoke opterećenja, ovo napajanje omogućuje stabilan rad čak i pri zahtjevnijim konfiguracijama, višestruke grafičke kartice, overclockani procesori ili zahtjevni multitasking neće biti problem. Zahvaljujući visokoj učinkovitosti, sustav manje grije, ostaje stabilniji i tiši, što je posebno važno za korisnike koji traže vrhunsko iskustvo.
POUZDANA INVESTICIJA ZA DUGOROČNU UPORABU
+ prikaži sve
Snaga [W]1000
SerijaUltra Durable
ModularnoDa
Certifikat efikasnost80+ Gold
Veličina ventilatora [mm]120
24-pin ATX0
20+4-pin ATX1
8-pin EPS0
4+4-pin EPS1
12VHPWR (12+4-pin)1
8-pin PCIe0
6+2-pin PCIe2
6-pin PCIe0
SATA8
Molex3
Floppy1
ZaštiteOVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
PFC (Power Factor Correction)Aktivni
Dimenzije150 x 140 x 86
Jamstvo na proizvod36 mjeseci
StanjeNovo
+ prikaži sve
Moglo bi Vas zanimati...
Slika Napajanje 1000W, BE QUIET Pure Power 13 M, 120mm vent., 80+ Gold, modularno
Napajanje 1000W, BE QUIET Pure Power 13 M, 120mm vent., 80+ Gold, modularno
Slika Napajanje 1000W, GIGABYTE UD1000GM PG5 V2, 120mm vent, 80+ gold, modularno
Napajanje 1000W, GIGABYTE UD1000GM PG5 V2, 120mm vent, 80+ gold, modularno
Slika Napajanje 750W CORSAIR RM750X Shift, ATX v3.1, 140mm vent., 80+ Gold, modularno, bijelo
Napajanje 750W CORSAIR RM750X Shift, ATX v3.1, 140mm vent., 80+ Gold, modularno, bijelo
Slika Napajanje 750W, MONTECH PLA 750, ATX, modularno, 135mm vent. 80+ Platinum
Napajanje 750W, MONTECH PLA 750, ATX, modularno, 135mm vent. 80+ Platinum
Slika Napajanje 850W, MONTECH PLA 850, ATX, modularno, 135mm vent. 80+ Platinum
Napajanje 850W, MONTECH PLA 850, ATX, modularno, 135mm vent. 80+ Platinum
Slika Napajanje 1000W, LIAN LI Edge, 80+ Platinum, modularno, crno
Napajanje 1000W, LIAN LI Edge, 80+ Platinum, modularno, crno