Napajanje 650W LC Power Integrator Pro LC6650G-SI V3.1, 80+ Gold, modularno, crno
product.code: 010.507.325
LC6650G-SI V3.1
Dodajte na listu želja
Proizvođač: LC POWER
Centralno skladište Na upit
Zagreb - Trešnjevka Na upit
Zagreb - Dubrava Na upit
Zagreb - Family Mall Na upit
Zagreb - Arena PARK Na upit
Velika Gorica Na upit
Split - Koteks Na upit
Split - Joker Na upit
Osijek Na upit
Rijeka Na upit
Zadar Na upit
Varaždin Na upit
Čakovec Na upit
Pula Na upit
Slavonski Brod Na upit
Vinkovci Na upit
Poreč Na upit
Koprivnica Dostupno
Šibenik Dostupno
Bjelovar Na upit
24 mjeseca
PREDSTAVLJAMO LC6650G-SI V3.1: VRHUNSKO NAPAJANJE ZA VAŠE RAČUNALO
IZVRSNA UČINKOVITOST S 80 PLUS GOLD CERTIFIKATOM
TIHI I UČINKOVITI 135 MM VENTILATOR
Opremljeno tihim 135 mm ventilatorom, ovo napajanje osigurava učinkovito hlađenje bez nepotrebne buke. Ventilator je dizajniran da automatski prilagođava svoju brzinu prema opterećenju sustava, osiguravajući optimalnu ravnotežu između performansi hlađenja i tišine. Ovaj pristup ne samo da održava komponente hladnima, već i pruža mirno radno okruženje, što je posebno važno za korisnike koji cijene tihu radnu atmosferu.
POTPUNO MODULARNI DIZAJN S SLEEVED KABELIMA
ŠIROKA KOMPATIBILNOST I POVEZIVOST
LC6650G-SI V3.1 opremljeno je raznovrsnim konektorima kako bi zadovoljilo potrebe modernih sustava:
- Jedan 20+4-pinski konektor za matičnu ploču kompatibilan s većinom matičnih ploča.
- Jedan 4+4-pinski 12V konektor duljine 600 mm i jedan 4+4-pinski 12V konektor duljine 750 mm za napajanje visokoučinkovitih procesora.
- Šest SATA konektora za povezivanje tvrdih diskova i SSD-ova.
- Dva PATA konektora za starije uređaje.
- Tri PCI-Express 6+2-pinska konektora i jedan visokoučinkoviti PCI-Express 5.1 12V-2x6 12+4-pinski konektor za napajanje grafičkih kartica, omogućujući podršku za više GPU-ova.
NAPREDNE SIGURNOSNE ZNAČAJKE
- OVP (zaštita od prenapona)
- OCP (zaštita od prekomjerne struje)
- OPP (zaštita od preopterećenja)
- SCP (zaštita od kratkog spoja)
- SIP (zaštita od prenapona)
- UVP (zaštita od preniskog napona)
AKTIVNI PFC I ŠIROKI RASPON NAPONA
LC6650G-SI V3.1 koristi aktivnu korekciju faktora snage (PFC), što poboljšava efikasnost napajanja i smanjuje harmonijska izobličenja. Osim toga, podržava puni raspon ulaznog napona od 100 V do 240 V, što ga čini pogodnim za upotrebu širom svijeta. Bez obzira na to gdje se nalazite, ovo napajanje prilagođava se lokalnim uvjetima napajanja, osiguravajući stabilan i pouzdan rad.
EKOLOŠKA ODGOVORNOST
S potrošnjom u stanju pripravnosti manjom od 0,5 W, ovo napajanje ispunjava ErP 2013 standarde energetske učinkovitosti. To znači da ne samo da štedite energiju, već i smanjujete svoj ekološki otisak. U današnje vrijeme, kada je ekološka svijest važnija nego ikad, LC6650G-SI V3.1 pomaže vam da smanjite potrošnju energije i doprinesete očuvanju okoliša.
DIMENZIJE I DIZAJN
S dimenzijama od 86 x 150 x 150 mm, LC6650G-SI V3.1 kompaktno je i lako se uklapa u većinu računalnih kućišta. Njegov crni metalni i plastični dizajn pruža elegantan i profesionalan izgled koji će se savršeno uklopiti u vašu računalnu konfiguraciju. Bez obzira na stil vašeg kućišta, ovo napajanje dodat će sofisticiranost i funkcionalnost vašem sustavu.
ZAKLJUČAK
+ prikaži sve
Snaga [W]650
SerijaIntergrator Pro
ModularnoDa
Certifikat efikasnost80+ Gold
Veličina ventilatora [mm]135
24-pin ATX0
20+4-pin ATX1
8-pin EPS0
4+4-pin EPS1
12VHPWR (12+4-pin)1
8-pin PCIe0
6+2-pin PCIe3
6-pin PCIe0
SATA6
Molex2
Floppy0
ZaštiteOVP, OCP, OPP, SCP, SIP, UVP
PFC (Power Factor Correction)Aktivni
Dimenzije86 x 150 x 150
Jamstvo na proizvod24 mjeseca
StanjeNovo
+ prikaži sve
Moglo bi Vas zanimati...
Slika Napajanje 650W, MONTECH Gamma II 650, ATX, 120mm vent. 80+ Gold
Napajanje 650W, MONTECH Gamma II 650, ATX, 120mm vent. 80+ Gold
Slika Napajanje 850W, ANTEC CSK Pro, 120mm vent., 80+ Bronze
Napajanje 850W, ANTEC CSK Pro, 120mm vent., 80+ Bronze
Slika Napajanje 750W, BE QUIET System Power 11, 120mm vent., 80+ Bronze
Napajanje 750W, BE QUIET System Power 11, 120mm vent., 80+ Bronze
Slika Napajanje 750W, CORSAIR CX750, CP-9020279-EU, 120mm vent., 80+ Bronze
Napajanje 750W, CORSAIR CX750, CP-9020279-EU, 120mm vent., 80+ Bronze
Slika Napajanje 750W, DEEPCOOL PL750D, 12VHPWR, ATX V3.0, 120mm vent., crno, 80+ Bronze
Napajanje 750W, DEEPCOOL PL750D, 12VHPWR, ATX V3.0, 120mm vent., crno, 80+ Bronze
Slika Napajanje 750W ASUS Prime, 80+ Bronze, crno
Napajanje 750W ASUS Prime, 80+ Bronze, crno
Slika Napajanje 750W, MSI MAG A750GL PCIE5 II, ATX v3.1, 120mm vent, modularno, 80+ Gold
Napajanje 750W, MSI MAG A750GL PCIE5 II, ATX v3.1, 120mm vent, modularno, 80+ Gold
Slika Napajanje 1000W, ANTEC CSK Pro, 120mm vent., 80+ Bronze
Napajanje 1000W, ANTEC CSK Pro, 120mm vent., 80+ Bronze
Slika Napajanje 650W, DEEPCOOL PN650D, 12V-2x6, ATX V3.1, 120mm vent., crno, 80+ Gold
Napajanje 650W, DEEPCOOL PN650D, 12V-2x6, ATX V3.1, 120mm vent., crno, 80+ Gold
Slika Napajanje 850W SEASONIC G12 GC-850, ATX, 120mm vent., 80+ Gold
Napajanje 850W SEASONIC G12 GC-850, ATX, 120mm vent., 80+ Gold
Slika Napajanje 650W, THERMALTAKE Smart BM3 Bronze 650W, ATX 3.0, 120mm vent., polu-modularno, 80+ Bronze
Napajanje 650W, THERMALTAKE Smart BM3 Bronze 650W, ATX 3.0, 120mm vent., polu-modularno, 80+ Bronze
Slika Napajanje 850W, MSI MAG A850GL PCIE5 II, ATX v3.1, 120mm vent, modularno, 80+ Gold
Napajanje 850W, MSI MAG A850GL PCIE5 II, ATX v3.1, 120mm vent, modularno, 80+ Gold