Prijenosni Bluetooth zvučnik AKAI ABTSW-30R, 20W, BT, vodootporan IPX 7, baterija, crveni
product.code: 020.208.062
ABTSW-30R
Dodajte na listu želja
Proizvođač: AKAI
Centralno skladište Na upit
Zagreb - Trešnjevka Na upit
Zagreb - Dubrava Dostupno
Zagreb - Family Mall Dostupno
Zagreb - Arena PARK Na upit
Velika Gorica Na upit
Split - Koteks Na upit
Split - Joker Na upit
Osijek Na upit
Rijeka Na upit
Zadar Na upit
Varaždin Na upit
Čakovec Na upit
Pula Na upit
Slavonski Brod Na upit
Vinkovci Na upit
Poreč Na upit
Koprivnica Na upit
Šibenik Na upit
Bjelovar Na upit
24 mjeseca
Akai vodootporni i prijenosni Bluetooth zvučnik ABTSW-30 nudi mnoge mogućnosti za ljubitelje glazbe!
Sada svoju glazbu možete imati i na plaži, bazenu, brodu…
Bluetooth tehnologija omogućuje vam da zvučnik povežete sa primjerice pametnim telefonom.
Autonomija na jednom punjenje baterije (4400mAh) je do 12 sati kontinuirane reprodukcije!
Ostalo:
- IPX7 standard otpornosti na vodu
- Izlazna snaga RMS: 20W
- Veličina zvučnika: 2*2"
- Bluetooth verzija: 5
- Bluetooth snaga: 2dbm
- Bluetooth frekvencija: 2,402 GHz - 2,480GHz
- Bluetooth domet: do 10m
- AWS funkcija (Akai bežični stereo)
- HandsFree
- Frekvencijski raspon: 50Hz - 10KHz
- Baterija: 3.7V, 4400mAh
- Vrsta baterije: Lithium-ion
- Vrijeme punjenja baterije: 4-5h
- Autonomija na napunjenoj bateriji: cca 12h
- Punjenje: 5V (punjač se ne isporučuje u kompletu)
- Dimenzije: 18 x 6,2 x 7,7cm
- Boja: crvena
Sadržaj pakiranja:
- zvučnik
- USB kabel za punjenje
- upute za uporabu
- jamstveni list
Specifikacija/
- Brand: Akai
- Tip proizvoda: Bluetooth zvučnik
- USB: ne
- microSD: ne
- Baterija: da (4400mAh)
+ prikaži sve
Jamstvo na proizvod24 mjeseca
StanjeNovo
+ prikaži sve
Moglo bi Vas zanimati...
Slika Zvučnik SKULLCANDY Terrain, BT, 12W, vodootporan, crni
Zvučnik SKULLCANDY Terrain, BT, 12W, vodootporan, crni
Slika Zvučnik XIAOMI Bluetooth Speaker, 40W, BT, crni
Zvučnik XIAOMI Bluetooth Speaker, 40W, BT, crni
Slika Zvučnik HIFUTURE Gravity, bluetooth, vodootporan, 45W, crni
Zvučnik HIFUTURE Gravity, bluetooth, vodootporan, 45W, crni
Slika Zvučnik HIFUTURE Gravity, bluetooth, vodootporan, 45W, plavi
Zvučnik HIFUTURE Gravity, bluetooth, vodootporan, 45W, plavi
Slika Zvučnik ANKER SoundCore Motion 300, bluetooth, 30W, vodootporan, crni
Zvučnik ANKER SoundCore Motion 300, bluetooth, 30W, vodootporan, crni
Slika Zvučnik ANKER SoundCore Motion 300, bluetooth, 30W, vodootporan, plavi
Zvučnik ANKER SoundCore Motion 300, bluetooth, 30W, vodootporan, plavi
Slika Zvučnik ANKER SoundCore Motion 300, bluetooth, 30W, vodootporan, zeleni
Zvučnik ANKER SoundCore Motion 300, bluetooth, 30W, vodootporan, zeleni
Slika Zvučnik ANKER SoundCore Glow, bluetooth, RGB, 30W, vodootporan, crni
Zvučnik ANKER SoundCore Glow, bluetooth, RGB, 30W, vodootporan, crni
Slika Prijenosni Bluetooth zvučnik TRUST Azura, RGB, bežični, crni
Prijenosni Bluetooth zvučnik TRUST Azura, RGB, bežični, crni
Slika Zvučnik JBL Flip Essential 2, bluetooth, vodootporan, 20W, crni
Zvučnik JBL Flip Essential 2, bluetooth, vodootporan, 20W, crni
Slika Zvučnik ANKER SoundCore Select PRO, BT, 30W, crni
Zvučnik ANKER SoundCore Select PRO, BT, 30W, crni
Slika RABLJENI - Zvučnik HIFUTURE Event, BT, Karaoke, vodootporan, crni
RABLJENI - Zvučnik HIFUTURE Event, BT, Karaoke, vodootporan, crni
Slika Zvučnik ANKER SoundCore Boom 3i, BT, 50W, vodootporan, crni
Zvučnik ANKER SoundCore Boom 3i, BT, 50W, vodootporan, crni
Slika Prijenosni Bluetooth zvučnik BOSE SoundLink MICRO, 5W, bluetooth, svijetlo plavi
Prijenosni Bluetooth zvučnik BOSE SoundLink MICRO, 5W, bluetooth, svijetlo plavi
Slika Prijenosni Bluetooth zvučnik BOSE SoundLink MICRO (2nd Gen), 5W, bluetooth, plavi
Prijenosni Bluetooth zvučnik BOSE SoundLink MICRO (2nd Gen), 5W, bluetooth, plavi
Slika Zvučnik JBL Flip 7, bluetooth, vodootporan, 25W, plavi
Zvučnik JBL Flip 7, bluetooth, vodootporan, 25W, plavi
Slika Zvučnik JBL Flip 7, bluetooth, vodootporan, 25W, crni
Zvučnik JBL Flip 7, bluetooth, vodootporan, 25W, crni
Slika Zvučnik JBL Flip 7, bluetooth, vodootporan, 25W, crveni
Zvučnik JBL Flip 7, bluetooth, vodootporan, 25W, crveni
Slika Zvučnik JBL Flip 6, bluetooth, vodootporan, 20W, Squad
Zvučnik JBL Flip 6, bluetooth, vodootporan, 20W, Squad