Punjač za laptop LC POWER LC-NB-PRO-90-C, USB-C, 90W, univerzalni
product.code: 016.002.092
LC-NB-PRO-90-C
Centralno skladište Na upit
Zagreb - Trešnjevka Na upit
Zagreb - Dubrava Dostupno
Zagreb - Family Mall Dostupno
Zagreb - Arena PARK Dostupno
Velika Gorica Na upit
Split - Koteks Dostupno
Split - Joker Dostupno
Pula Dostupno
Slavonski Brod Dostupno
Vinkovci Dostupno
24 mjeseca
Ulazni napon 110-240V
Ulazna frekvencija 50 / 60Hz
Izlazni napon 5-20,2V
Izlazna struja 2,4-4,5A
Potrošnja u stanju pripravnosti 0,15 W (bez opterećenja)
Snaga snage 90W
Izlazni napon punog raspona
Visoka učinkovitost do 89%
Stabilizirani izlaz, mala mrena i niske smetnje
Zaštita od prekomjerne struje (OCP), zaštita od prenapona (OVP),
Zaštita od kratkog spoja (SCP)
Izlaz:
5V-3A / 5,2V-2,4A / 9V-3A / 12V-3A / 15V-3A / 20V-4,5A / 20,2V-4,3A - max. 90W
+ prikaži sve
Jamstvo na proizvod24 mjeseca
+ prikaži sve
Moglo bi Vas zanimati...
Slika Punjač za laptop TRUST Primo Universal, 19V, 70W
Punjač za laptop TRUST Primo Universal, 19V, 70W
Slika Punjač za laptop LC POWER LC-NB-PRO-140-C, USB-C, 140W, univerzalni
Punjač za laptop LC POWER LC-NB-PRO-140-C, USB-C, 140W, univerzalni
Slika Punjač za laptop TRUST Maxo, 90W, za Asus, crni
Punjač za laptop TRUST Maxo, 90W, za Asus, crni
Slika Punjač za laptop TRUST Maxo, 90W, za HP, crni
Punjač za laptop TRUST Maxo, 90W, za HP, crni
Slika Punjač za laptop TRUST Maxo 4-Port, 100W, crni
Punjač za laptop TRUST Maxo 4-Port, 100W, crni
Slika Punjač za laptop TRUST Maxo 4-Port, 240W, crni
Punjač za laptop TRUST Maxo 4-Port, 240W, crni