UPS APC Back-UPS Pro Gaming, 2200VA/1320W, Tower, 230V, 4x Schuko, 2x IEC C13, RGB
product.code: 011.602.053
BGM2200B-GR
Dodajte na listu želja
Proizvođač: APC
Centralno skladište Na upit
Zagreb - Trešnjevka Na upit
Zagreb - Dubrava Dostupno
Zagreb - Family Mall Na upit
Zagreb - Arena PARK Na upit
Velika Gorica Na upit
Split - Koteks Dostupno
Split - Joker Dostupno
Osijek Na upit
Rijeka Na upit
Zadar Na upit
Varaždin Dostupno
Čakovec Na upit
Pula Na upit
Slavonski Brod Na upit
Vinkovci Na upit
Poreč Na upit
Koprivnica Na upit
Šibenik Na upit
Bjelovar Na upit
Jamstvo na proizvod
36 mjeseci
Maksimalna konfigurabilna snaga (Watti)
1,32 kW / 2,2 kVA
Izlazna frekvencija (sinkronizirano s mrežom)
50/60 Hz +/- 3 Hz Sinkronizirano s mrežom
Topologija
Linijski interaktivni
Tip valnog oblika
Sinusni val
Vrijeme prijenosa
8 ms tipično : 10 ms maksimalno
Ulazna frekvencija
50/60 Hz +/- 3 Hz
Raspon ulaznog napona za glavne operacije
168 - 302V
Broj naponskih kabela
1
Ukupno harmonijsko izobličenje ulaza
Manje od 3 % pri punom opterećenju
Tip potrebne ulazne zaštite
Prekidač strujnog kruga
Ostali ulazni naponi
230 V
Vrsta baterije
Olovno-kiselinska baterija
Uključeni moduli baterije
1
Tipično vrijeme punjenja
16 sati
Nominalni napon baterije
24 V
Očekivani vijek trajanja baterije (godine)
Količina RBC
Snaga punjenja baterije (Watti)
12 W
Zaštita od prekomjerne struje baterije
15A