Zvučnici GENIUS SP-HF1200B, 36W, drveni
product.code: 010.705.120
Dodajte na listu želja
Proizvođač: GENIUS
Centralno skladište Na upit
Zagreb - Trešnjevka Dostupno
Zagreb - Dubrava Dostupno
Zagreb - Family Mall Na upit
Zagreb - Arena PARK Dostupno
Velika Gorica Dostupno
Split - Koteks Na upit
Split - Joker Dostupno
Osijek Na upit
Rijeka Na upit
Zadar Na upit
Varaždin Dostupno
Čakovec Dostupno
Pula Dostupno
Slavonski Brod Dostupno
Vinkovci Na upit
Poreč Na upit
Koprivnica Dostupno
Šibenik Dostupno
Bjelovar Na upit
24 mjeseca
GENIUS SP-HF1200B ZVUČNICI – MOĆAN ZVUK U ELEGANTNOM DIZAJNU
Genius SP-HF1200B zvučnici donose snažan i bogat zvuk u kompaktnom i elegantnom dizajnu. Ovi visokokvalitetni zvučnici snage 36 W dizajnirani su za ljubitelje glazbe, filmova i igara koji žele čist i snažan zvuk bez distorzije. Njihovo drveno kućište poboljšava akustiku i pruža topliji, prirodniji ton.
VISOKA SNAGA I JASAN ZVUK
S ukupnom snagom od 36 W, Genius SP-HF1200B zvučnici omogućuju dinamičan i uravnotežen zvuk, savršen za različite vrste sadržaja. Bilo da slušate glazbu, gledate filmove ili igrate igre, ovi zvučnici pružaju bogate tonove i duboke basove za potpuno audio iskustvo.
ELEGANTNO DRVENO KUĆIŠTE ZA BOLJU AKUSTIKU
JEDNOSTAVNA KONTROLA I POVEZIVANJE
IDEALNI ZA KUĆNU UPOTREBU
+ prikaži sve
Format zvuka2.0
Snaga [W]36
Frekvencijski raspon40 Hz – 20 kHz
Touch kontroleDa
RGBNe
Napajanje zvučnikaVanjsko napajanje
Jamstvo na proizvod24 mjeseca
StanjeNovo
+ prikaži sve
Moglo bi Vas zanimati...
Slika Zvučnik MS Echo T500, MSP60003, BT, crni
Zvučnik MS Echo T500, MSP60003, BT, crni
Slika Zvučnici TRUST GXT 629 Tytan RGB Illuminated, 2.1, Gaming, 60W, crni
Zvučnici TRUST GXT 629 Tytan RGB Illuminated, 2.1, Gaming, 60W, crni
Slika Zvučnici GENIUS SW-2.1 1850BT, 50W, crni
Zvučnici GENIUS SW-2.1 1850BT, 50W, crni
Slika Zvučnici LOGITECH Z407 2.1, BT, crni
Zvučnici LOGITECH Z407 2.1, BT, crni
Slika Zvučnici STEELSERIES Arena 3, 2.0, BT, crni
Zvučnici STEELSERIES Arena 3, 2.0, BT, crni
Slika Zvučnici RAZER Nommo V2 X, USB-C, bluetooth, crni
Zvučnici RAZER Nommo V2 X, USB-C, bluetooth, crni
Slika Zvučnik JABRA Speak2 55 MS, USB, BT, sivi
Zvučnik JABRA Speak2 55 MS, USB, BT, sivi
Slika Zvučnici LOGITECH Z623, 2.1, THX, 200W, crni, retail
Zvučnici LOGITECH Z623, 2.1, THX, 200W, crni, retail
Slika Zvučnici LOGITECH Gaming G560, 2.1, 120W, BT, crni
Zvučnici LOGITECH Gaming G560, 2.1, 120W, BT, crni
Slika Zvučnik JABRA Speak 710 UC Link370, USB, BT, crni
Zvučnik JABRA Speak 710 UC Link370, USB, BT, crni
Slika Zvučnik JABRA Speak2 75 MS Link380a, USB, BT, sivi
Zvučnik JABRA Speak2 75 MS Link380a, USB, BT, sivi
Slika Zvučnici LOGITECH Z906, 5.1, THX, 3D stereo, bežični daljinski, 500W, crni, retail
Zvučnici LOGITECH Z906, 5.1, THX, 3D stereo, bežični daljinski, 500W, crni, retail