Kućni punjač BELINE BLNCB30L GaN, 30W, PD3.0, USB-C, Lightning kabel, crni
product.code: 010.395.335
Beli02174
Dodajte na listu želja
Proizvođač: BELINE
Centralno skladište Na upit
Zagreb - Trešnjevka Dostupno
Zagreb - Dubrava Dostupno
Zagreb - Family Mall Dostupno
Zagreb - Arena PARK Dostupno
Velika Gorica Dostupno
Split - Koteks Dostupno
Split - Joker Dostupno
Osijek Na upit
Rijeka Dostupno
Zadar Na upit
Varaždin Dostupno
Čakovec Dostupno
Pula Dostupno
Slavonski Brod Dostupno
Vinkovci Dostupno
Poreč Dostupno
Koprivnica Dostupno
Šibenik Dostupno
Bjelovar Dostupno
Jamstvo na proizvod
12 mjeseci
KUĆNI PUNJAČ VISOKE SNAGE S GAN TEHNOLOGIJOM I LIGHTNING KABELOM
Kućni punjač Beline BLNCB30L s maksimalnom snagom od 30 W i naprednom GaN tehnologijom nudi brzo, sigurno i učinkovito punjenje za vaše uređaje. Uz podršku za Power Delivery 3.0 (PD 3.0) i priloženi Lightning kabel, ovaj punjač savršeno je rješenje za korisnike Apple uređaja i drugih modernih gadgeta. Njegov kompaktan dizajn, energetska učinkovitost i napredne sigurnosne značajke čine ga idealnim za svakodnevnu upotrebu kod kuće, u uredu i na putovanjima.
NAPREDNA GAN TEHNOLOGIJA ZA MAKSIMALNU UČINKOVITOST
BRZO PUNJENJE S POWER DELIVERY 3.0 TEHNOLOGIJOM
Beline BLNCB30L podržava Power Delivery 3.0, omogućujući brzo punjenje kompatibilnih uređaja poput pametnih telefona, tableta i prijenosnih računala. Maksimalna snaga od 30 W skraćuje vrijeme punjenja, pružajući optimalnu učinkovitost za sve vaše uređaje. Ova značajka čini punjač savršenim za korisnike koji žele brzo i sigurno napuniti svoje uređaje.
PRILOŽEN LIGHTNING KABEL ZA DODATNU PRAKTIČNOST
KOMPAKTAN I ELEGANTAN DIZAJN
NAPREDNE SIGURNOSNE ZNAČAJKE
UNIVERZALNA KOMPATIBILNOST
ENERGETSKA UČINKOVITOST ZA ODRŽIVU UPOTREBU
JEDNOSTAVNOST KORIŠTENJA
IDEALAN ZA PUTOVANJA I DINAMIČAN STIL ŽIVOTA
SAŽETAK
Kućni punjač Beline BLNCB30L s maksimalnom snagom od 30 W, GaN tehnologijom, USB-C priključkom i priloženim Lightning kabelom nudi brzinu, sigurnost i praktičnost u jednom uređaju. S podrškom za Power Delivery 3.0 tehnologiju, naprednim sigurnosnim značajkama i univerzalnom kompatibilnošću, ovaj punjač savršen je za svakodnevnu upotrebu i putovanja. Beline BLNCB30L osigurava da vaši uređaji budu uvijek napunjeni i spremni za rad, bez obzira na vaše potrebe.
+ prikaži sve
Tip punjačaKućni
Bežično punjenjeNe
Snaga [W]30
USB-C1
USB-C izlaz30 W
Standardi punjenjaUSB-PD
Boja
Crna
Jamstvo na proizvod12 mjeseci
StanjeNovo
+ prikaži sve
Moglo bi Vas zanimati...
Slika Kućni punjač MAXMOBILE QC3.0 TR207, USB-A, 18W, bijeli
Kućni punjač MAXMOBILE QC3.0 TR207, USB-A, 18W, bijeli
Slika Kućni punjač XIAOMI Mi 20W, USB-C, bijeli
Kućni punjač XIAOMI Mi 20W, USB-C, bijeli
Slika Kućni punjač BELINE BLNCW30C GaN, 30W, PD3.0, USB-C, USB-C kabel, bijeli
Kućni punjač BELINE BLNCW30C GaN, 30W, PD3.0, USB-C, USB-C kabel, bijeli
Slika Kućni punjač XIAOMI Turbo Charging 45W, USB-A, bijeli
Kućni punjač XIAOMI Turbo Charging 45W, USB-A, bijeli
Slika Kućni punjač XIAOMI HyperCharge, 67W, USB-A
Kućni punjač XIAOMI HyperCharge, 67W, USB-A
Slika Mobilni USB punjač TRUST Primo ECO, 10000 mAh, zeleni
Mobilni USB punjač TRUST Primo ECO, 10000 mAh, zeleni
Slika Auto punjač XIAOMI Mi 37W Dual-Port, 2x USB-A, crni
Auto punjač XIAOMI Mi 37W Dual-Port, 2x USB-A, crni
Slika Kućni punjač MANHATTAN QC 3.0, 18W, USB, bijeli
Kućni punjač MANHATTAN QC 3.0, 18W, USB, bijeli
Slika Kućni punjač XIAOMI Charging Combo 33W, USB-A, USB-C kabel, bijeli
Kućni punjač XIAOMI Charging Combo 33W, USB-A, USB-C kabel, bijeli
Slika Kućni punjač CELLULARLINE, 2A, crni
Kućni punjač CELLULARLINE, 2A, crni
Slika Kućni punjač CELLULARLINE, 2x USB, 3A, crni
Kućni punjač CELLULARLINE, 2x USB, 3A, crni
Slika Mobilni USB punjač XIAOMI 22.5W Power Bank Lite, 10000 mAh, 2xUSB-A, 1xUSB-C, bijeli
Mobilni USB punjač XIAOMI 22.5W Power Bank Lite, 10000 mAh, 2xUSB-A, 1xUSB-C, bijeli
Slika Kućni punjač XIAOMI Mi 33W, USB-A i USB-C, bijeli
Kućni punjač XIAOMI Mi 33W, USB-A i USB-C, bijeli