Kućni punjač BELINE BLNCW30C GaN, 30W, PD3.0, USB-C, USB-C kabel, bijeli
product.code: 010.395.336
Beli02177
Dodajte na listu želja
Proizvođač: BELINE
Centralno skladište Na upit
Zagreb - Trešnjevka Dostupno
Zagreb - Dubrava Dostupno
Zagreb - Family Mall Dostupno
Zagreb - Arena PARK Dostupno
Velika Gorica Dostupno
Split - Koteks Dostupno
Split - Joker Na upit
Osijek Na upit
Rijeka Dostupno
Zadar Na upit
Varaždin Na upit
Čakovec Dostupno
Pula Dostupno
Slavonski Brod Dostupno
Vinkovci Na upit
Poreč Dostupno
Koprivnica Dostupno
Šibenik Dostupno
Bjelovar Dostupno
Jamstvo na proizvod
12 mjeseci
KUĆNI PUNJAČ VISOKE SNAGE S GAN TEHNOLOGIJOM I PRILOŽENIM USB-C KABELOM
Kućni punjač Beline BLNCW30C s maksimalnom snagom od 30 W i naprednom GaN tehnologijom nudi brzo, pouzdano i energetski učinkovito punjenje za vaše uređaje. S USB-C priključkom, podrškom za Power Delivery 3.0 (PD 3.0) tehnologiju i priloženim visokokvalitetnim USB-C kabelom, ovaj punjač je idealan za svakodnevnu upotrebu kod kuće, u uredu i na putovanjima. Njegova kompaktna veličina, svestranost i sigurnosne značajke čine ga savršenim rješenjem za moderne korisnike.
NAPREDNA GAN TEHNOLOGIJA ZA UČINKOVITO PUNJENJE
BRZO PUNJENJE S POWER DELIVERY 3.0 TEHNOLOGIJOM
Beline BLNCW30C podržava Power Delivery 3.0 tehnologiju koja omogućuje brzo punjenje kompatibilnih uređaja. Maksimalna snaga od 30 W osigurava da se vaši uređaji brzo napune, uključujući pametne telefone, tablete i prijenosna računala. Ova značajka savršena je za korisnike koji žele skratiti vrijeme punjenja i osigurati optimalne performanse svojih uređaja.
PRILOŽEN USB-C KABEL ZA DODATNU PRAKTIČNOST
KOMPAKTAN I MODERAN DIZAJN
SIGURNOSNE ZNAČAJKE ZA POUZDANO PUNJENJE
UNIVERZALNA KOMPATIBILNOST
ENERGETSKA UČINKOVITOST ZA DUGOTRAJNU UPOTREBU
JEDNOSTAVNOST KORIŠTENJA
IDEALAN ZA PUTOVANJA I DINAMIČAN STIL ŽIVOTA
SAŽETAK
Kućni punjač Beline BLNCW30C s maksimalnom snagom od 30 W, USB-C priključkom, naprednom GaN tehnologijom i priloženim USB-C kabelom nudi brzinu, sigurnost i praktičnost u jednom uređaju. S podrškom za Power Delivery 3.0 tehnologiju, univerzalnom kompatibilnošću i naprednim sigurnosnim značajkama, ovaj punjač idealan je za svakodnevnu upotrebu i putovanja. Beline BLNCW30C osigurava da vaši uređaji budu uvijek napunjeni i spremni za rad, bez obzira na vaše potrebe.
+ prikaži sve
Tip punjačaKućni
Bežično punjenjeNe
Snaga [W]30
USB-C1
USB-C izlaz30 W
Duljina kabla [m]1.00
Standardi punjenjaUSB-PD
CertifikatiCE, RoHS
Boja
Bijela
Jamstvo na proizvod12 mjeseci
StanjeNovo
+ prikaži sve
Moglo bi Vas zanimati...
Slika Kućni punjač MAXMOBILE QC3.0 TR207, USB-A, 18W, bijeli
Kućni punjač MAXMOBILE QC3.0 TR207, USB-A, 18W, bijeli
Slika Kućni punjač XIAOMI Mi 20W, USB-C, bijeli
Kućni punjač XIAOMI Mi 20W, USB-C, bijeli
Slika Kućni punjač BELINE BLNCB30L GaN, 30W, PD3.0, USB-C, Lightning kabel, crni
Kućni punjač BELINE BLNCB30L GaN, 30W, PD3.0, USB-C, Lightning kabel, crni
Slika Kućni punjač XIAOMI Turbo Charging 45W, USB-A, bijeli
Kućni punjač XIAOMI Turbo Charging 45W, USB-A, bijeli
Slika Kućni punjač XIAOMI HyperCharge, 67W, USB-A
Kućni punjač XIAOMI HyperCharge, 67W, USB-A
Slika Mobilni USB punjač TRUST Primo ECO, 10000 mAh, zeleni
Mobilni USB punjač TRUST Primo ECO, 10000 mAh, zeleni
Slika Auto punjač XIAOMI Mi 37W Dual-Port, 2x USB-A, crni
Auto punjač XIAOMI Mi 37W Dual-Port, 2x USB-A, crni
Slika Kućni punjač MANHATTAN QC 3.0, 18W, USB, bijeli
Kućni punjač MANHATTAN QC 3.0, 18W, USB, bijeli
Slika Kućni punjač XIAOMI Charging Combo 33W, USB-A, USB-C kabel, bijeli
Kućni punjač XIAOMI Charging Combo 33W, USB-A, USB-C kabel, bijeli
Slika Kućni punjač CELLULARLINE, 2A, crni
Kućni punjač CELLULARLINE, 2A, crni
Slika Kućni punjač CELLULARLINE, 2x USB, 3A, crni
Kućni punjač CELLULARLINE, 2x USB, 3A, crni
Slika Mobilni USB punjač XIAOMI 22.5W Power Bank Lite, 10000 mAh, 2xUSB-A, 1xUSB-C, bijeli
Mobilni USB punjač XIAOMI 22.5W Power Bank Lite, 10000 mAh, 2xUSB-A, 1xUSB-C, bijeli
Slika Kućni punjač XIAOMI Mi 33W, USB-A i USB-C, bijeli
Kućni punjač XIAOMI Mi 33W, USB-A i USB-C, bijeli