Monitor 26" LG UltraWide 26WQ500-B, WFHD, IPS, 75Hz, 5ms, 250cd/m2, FreeSync, crni
product.code: 010.601.683
26WQ500-B
Dodajte na listu želja
Proizvođač: LG
Centralno skladište Na upit
Zagreb - Trešnjevka Na upit
Zagreb - Dubrava Na upit
Zagreb - Family Mall Na upit
Zagreb - Arena PARK Na upit
Velika Gorica Na upit
Split - Koteks Dostupno
Split - Joker Dostupno
Osijek Na upit
Rijeka Na upit
Zadar Na upit
Varaždin Dostupno
Čakovec Na upit
Pula Na upit
Slavonski Brod Na upit
Vinkovci Na upit
Poreč Na upit
Koprivnica Na upit
Šibenik Na upit
Bjelovar Na upit
Jamstvo na proizvod
36 mjeseci
Vrijeme odziva od 5 ms dovoljno je za svakodnevne zadatke, video sadržaje i povremeno igranje, dok frekvencija osvježavanja od 75 Hz pruža uglađeniji prikaz u odnosu na standardne 60 Hz monitore. Bilo da radite u više prozora istovremeno, uređujete fotografije ili jednostavno želite više prostora na ekranu, LG UltraWide 26WQ500 pruža fleksibilnost bez kompromisa.
Monitor dolazi s HDMI priključkom za jednostavno povezivanje s računalom, prijenosnikom ili multimedijalnim uređajima, a podržava i VESA 100 mm montažu za one koji žele dodatnu ergonomsku prilagodbu na zidu ili nosaču. Zahvaljujući tilt postolju, moguće je podesiti nagib zaslona prema vlastitim potrebama i raditi udobno tijekom cijelog dana.
+ prikaži sve
Dijagonala ekrana [inč]26"
Tehnologija ekranaLED-IPS
Maksimalna rezolucijaWFHD 2560x1080
Omjer slike21:9
Zakrivljeni ekranNe
Osvježavanje ekrana [Hz]75
Vrijeme odaziva5
Svjetlina [cd/m2]250
Kontrast1000:1
Kut gledanja178/178
FreeSyncDa
PivotNe
HDMI2
Audio izlazDa
ZvučnikNe
Dimenzije sa stalkom [mm]635,7x385,3x211,5
VESA100x100
Kablovi u pakiranjuHDMI
Boja
Crna
Energetski razredF
Jamstvo na proizvod36 mjeseci
StanjeNovo
+ prikaži sve
Moglo bi Vas zanimati...
Slika Gaming monitor 25" MSI G255F, FHD, IPS, 180Hz, 1ms, 300cd/m2, crni
Gaming monitor 25" MSI G255F, FHD, IPS, 180Hz, 1ms, 300cd/m2, crni