Napajanje 750W LC Power Integrator Pro LC6750B-SI V3.1, 80+ Bronze, crno
product.code: 010.507.323
LC6750B-SI V3.1
Zagreb - Trešnjevka Dostupno
Zagreb - Dubrava Na upit
Zagreb - Family Mall Na upit
Zagreb - Arena PARK Na upit
Velika Gorica Dostupno
Split - Koteks Na upit
Split - Joker Dostupno
Osijek Na upit
Rijeka Na upit
Zadar Na upit
Varaždin Na upit
Čakovec Dostupno
Pula Na upit
Slavonski Brod Na upit
Vinkovci Na upit
Poreč Na upit
Koprivnica Na upit
Šibenik Na upit
Bjelovar Na upit
24 mjeseca
PREDSTAVLJAMO LC6750B-SI V3.1: VRHUNSKO NAPAJANJE ZA VAŠE RAČUNALO
IZVRSNA UČINKOVITOST S 80 PLUS BRONZE CERTIFIKATOM
TIHI I UČINKOVITI 135 MM VENTILATOR
Opremljeno tihim 135 mm ventilatorom, ovo napajanje osigurava učinkovito hlađenje bez nepotrebne buke. Ventilator je dizajniran da automatski prilagođava svoju brzinu prema opterećenju sustava, osiguravajući optimalnu ravnotežu između performansi hlađenja i tišine. Ovaj pristup ne samo da održava komponente hladnima, već i pruža mirno radno okruženje, što je posebno važno za korisnike koji cijene tihu radnu atmosferu.
ŠIROKA KOMPATIBILNOST I POVEZIVOST
LC6750B-SI V3.1 dolazi s raznovrsnim konektorima kako bi zadovoljilo potrebe modernih sustava:
- Jedan 20+4-pinski konektor za matičnu ploču kompatibilan s većinom matičnih ploča.
- Jedan 4+4-pinski 12V konektor duljine 550 mm i jedan 4+4-pinski 12V konektor duljine 750 mm za napajanje visokoučinkovitih procesora.
- Četiri SATA konektora za povezivanje tvrdih diskova i SSD-ova.
- Dva PATA konektora za starije uređaje.
- Dva PCI-Express 6+2-pinska konektora i jedan visokoučinkoviti PCI-Express 5.1 12V-2x6 12+4-pinski konektor za napajanje grafičkih kartica, omogućujući podršku za više GPU-ova.
NAPREDNE SIGURNOSNE ZNAČAJKE
- OVP (zaštita od prenapona)
- OCP (zaštita od prekomjerne struje)
- OPP (zaštita od preopterećenja)
- SCP (zaštita od kratkog spoja)
- SIP (zaštita od prenapona)
- UVP (zaštita od preniskog napona)
AKTIVNI PFC I ŠIROKI RASPON NAPONA
LC6750B-SI V3.1 koristi aktivnu korekciju faktora snage (PFC), što poboljšava efikasnost napajanja i smanjuje harmonijska izobličenja. Osim toga, podržava puni raspon ulaznog napona od 100 V do 240 V, što ga čini pogodnim za upotrebu širom svijeta. Bez obzira na to gdje se nalazite, ovo napajanje prilagođava se lokalnim uvjetima napajanja, osiguravajući stabilan i pouzdan rad.
EKOLOŠKA ODGOVORNOST
S potrošnjom u stanju pripravnosti manjom od 0,5 W, ovo napajanje ispunjava ErP 2013 standarde energetske učinkovitosti. To znači da ne samo da štedite energiju, već i smanjujete svoj ekološki otisak. U današnje vrijeme, kada je ekološka svijest važnija nego ikad, LC6750B-SI V3.1 pomaže vam da smanjite potrošnju energije i doprinesete očuvanju okoliša.
DIMENZIJE I DIZAJN
S dimenzijama od 86 x 150 x 150 mm, LC6750B-SI V3.1 kompaktno je i lako se uklapa u većinu računalnih kućišta. Njegov crni metalni i plastični dizajn pruža elegantan i profesionalan izgled koji će se savršeno uklopiti u vašu računalnu konfiguraciju. Bez obzira na stil vašeg kućišta, ovo napajanje dodat će sofisticiranost i funkcionalnost vašem sustavu.
ZAKLJUČAK
+ prikaži sve
Snaga [W]750
SerijaIntergrator Pro
ModularnoNe
Certifikat efikasnost80+ Bronze
Veličina ventilatora [mm]135
24-pin ATX0
20+4-pin ATX1
8-pin EPS0
4+4-pin EPS1
12VHPWR (12+4-pin)1
8-pin PCIe0
6+2-pin PCIe3
6-pin PCIe0
SATA4
Molex2
Floppy0
ZaštiteOVP, OCP, OPP, SCP, SIP, UVP
PFC (Power Factor Correction)Aktivni
Dimenzije86 x 150 x 150
Jamstvo na proizvod24 mjeseca
StanjeNovo
+ prikaži sve
Moglo bi Vas zanimati...
Slika Napajanje 750W, ANTEC Cuprum Strike CSK 750H, 120mm vent., 80+ Bronze
Napajanje 750W, ANTEC Cuprum Strike CSK 750H, 120mm vent., 80+ Bronze
Slika Napajanje 750W, ANTEC CSK DC 750, 120mm vent., 80+ Bronze, bijelo
Napajanje 750W, ANTEC CSK DC 750, 120mm vent., 80+ Bronze, bijelo
Slika Napajanje 550W, THERMALTAKE BM2, ATX 12V 2.4, 140mm vent, aktivni PFC, 80+ Bronze
Napajanje 550W, THERMALTAKE BM2, ATX 12V 2.4, 140mm vent, aktivni PFC, 80+ Bronze