Premium monitor 27" SAMSUNG ViewFinity S8 LS27D800UAUXEN, 4K UHD, IPS, 60Hz, 5ms, 350cd/m2, pivot, crni
product.code: 010.601.656
LS27D800UAUXEN
Dodajte na listu želja
Proizvođač: SAMSUNG
Centralno skladište Na upit
Zagreb - Trešnjevka Na upit
Zagreb - Dubrava Na upit
Zagreb - Family Mall Dostupno
Zagreb - Arena PARK Na upit
Velika Gorica Na upit
Split - Koteks Dostupno
Split - Joker Dostupno
Osijek Na upit
Rijeka Dostupno
Zadar Na upit
Varaždin Na upit
Čakovec Na upit
Pula Na upit
Slavonski Brod Na upit
Vinkovci Na upit
Poreč Na upit
Koprivnica Na upit
Šibenik Na upit
Bjelovar Na upit
24 mjeseca
Izvanredna kvaliteta slike
Napredna povezivost i funkcionalnost
Monitor nudi širok spektar priključaka, uključujući USB-C s podrškom za punjenje do 90W, HDMI, DisplayPort, LAN port i integrirani USB hub s tri USB-A priključka. Integrirani KVM prekidač omogućuje upravljanje s dva uređaja pomoću jedne tipkovnice i miša, što je idealno za multitasking i rad u dinamičnim okruženjima.?
Ergonomija i udobnost
Održivost i ekološka odgovornost
+ prikaži sve
NamjenaPremium
Dijagonala ekrana [inč]27"