Premium monitor 34" LG UltraWide 34WR55QK-B.AEU, UWQHD, VA, 100Hz, 5ms, 300cd/m2, zakrivljeni, crni
product.code: 010.601.687
34WR55QK-B.AEU
Dodajte na listu želja
Proizvođač: LG
Centralno skladište Na upit
Zagreb - Trešnjevka Na upit
Zagreb - Dubrava Na upit
Zagreb - Family Mall Na upit
Zagreb - Arena PARK Na upit
Velika Gorica Na upit
Split - Koteks Dostupno
Split - Joker Dostupno
Osijek Na upit
Rijeka Na upit
Zadar Na upit
Varaždin Na upit
Čakovec Na upit
Pula Dostupno
Slavonski Brod Na upit
Vinkovci Dostupno
Poreč Na upit
Koprivnica Na upit
Šibenik Na upit
Bjelovar Na upit
Jamstvo na proizvod
36 mjeseci
PROSTRANI ZAKRIVLJENI ZASLON ZA MAKSIMALNU PRODUKTIVNOST
VISOK KONTRAST I ŠIROK KUT GLEDANJA
GLATKA SLIKA U SVIM SCENARIJIMA
Stopa osvježavanja od 100 Hz jamči glatko pomicanje slike bez trzanja, što je posebno korisno prilikom rada s videozapisima, igranja ili svakodnevnog rada u programima koji zahtijevaju preciznost i fluidnost. Bilo da radite u Excelu, uređujete video ili uživate u filmu, prikaz je uvijek ugodan i oštar.
MODERNA POVEZIVOST I FLEKSIBILNOST
ERGONOMSKI DIZAJN I PRILAGODLJIVOST
ENERGETSKA UČINKOVITOST I TRAJNOST
Uz tipičnu potrošnju energije od 38,4 W i vanjski adapter za napajanje s podrškom za globalni raspon napona (100~240V, 50/60Hz), ovaj monitor nudi visoku razinu učinkovitosti. S trogodišnjim jamstvom, LG dodatno potvrđuje pouzdanost i kvalitetu proizvoda, čineći ga pametnim ulaganjem za dugoročno korištenje.
SAŽETAK
LG UltraWide 34WR55QK je vrhunski zakrivljeni monitor koji kombinira impresivan 34-inčni UltraWide prikaz, rezoluciju 3440 x 1440, frekvenciju osvježavanja od 100 Hz i snažan kontrast za vrhunsko vizualno iskustvo. Svestrane opcije povezivanja, ergonomski dizajn i USB-C funkcionalnost čine ga savršenim izborom za korisnike koji žele maksimalnu produktivnost, eleganciju i pouzdanost u jednom uređaju.
+ prikaži sve
NamjenaPremium
Dijagonala ekrana [inč]34"
Tehnologija ekranaLED-VA
Maksimalna rezolucijaUWQHD 3440x1440
Omjer slike21:9
Zakrivljeni ekranDa
Osvježavanje ekrana [Hz]100
Vrijeme odaziva5
Svjetlina [cd/m2]300
Kontrast3000:1
Kut gledanja178/178
G-SyncNe
FreeSyncNe
PivotNe
HDMI2
DisplayPort1
USB 3.02
USB-C1
Audio izlazDa
ZvučnikNe
Dimenzije sa stalkom [mm]809x568,3x260
VESA100x100
Kablovi u pakiranjuHDMI, USB-C
Boja
Crna
Energetski razredF
Jamstvo na proizvod36 mjeseci
StanjeNovo
+ prikaži sve
Moglo bi Vas zanimati...
Slika Monitor 24" DELL P2425E, WUXGA, IPS, 100Hz, 5ms, 300cd/m2, pivot, crni
Monitor 24" DELL P2425E, WUXGA, IPS, 100Hz, 5ms, 300cd/m2, pivot, crni