Gaming monitor 24" TESLA 24GH345BF, FHD, IPS, 180Hz, 1ms, 400cd/m2, crni
product.code: 010.601.561
24GH345BF
Dodajte na listu želja
Proizvođač: TESLA
Centralno skladište Na upit
Zagreb - Trešnjevka Na upit
Zagreb - Dubrava Dostupno
Zagreb - Family Mall Na upit
Zagreb - Arena PARK Na upit
Velika Gorica Na upit
Split - Koteks Na upit
Split - Joker Dostupno
Osijek Na upit
Rijeka Dostupno
Zadar Na upit
Varaždin Na upit
Čakovec Dostupno
Pula Na upit
Slavonski Brod Na upit
Vinkovci Dostupno
Poreč Na upit
Koprivnica Na upit
Šibenik Dostupno
Bjelovar Na upit
24 mjeseca
IZVANREDNA KVALITETA PRIKAZA
GLATKO I BRZO IGRAČKO ISKUSTVO
Za zahtjevne igrače, brzina i fluidnost prikaza su ključni. Tesla 24GH345BF se ističe impresivnom frekvencijom osvježavanja od 180 Hz, što omogućuje izuzetno glatke prijelaze i smanjuje zamućenje pokreta. Uz vrijeme odziva od 1 ms (MPRT) i 5 ms (GTG), monitor minimizira kašnjenja i ghosting efekte, pružajući prednost u brzim i natjecateljskim igrama. Ove karakteristike osiguravaju da svaki pokret bude prikazan s maksimalnom preciznošću, omogućujući igračima da reagiraju brže i učinkovitije.
ADAPTIVNA SINHRONIZACIJA I DODATNE ZNAČAJKE
ERGONOMIJA I POVEZIVOST
Dizajniran s naglaskom na udobnost, monitor omogućuje podešavanje nagiba od -5° do +15°, omogućujući korisnicima prilagodbu optimalnog kuta gledanja. Što se tiče povezivosti, opremljen je s dva HDMI 2.0 porta i jednim DisplayPort 1.2 ulazom, pružajući fleksibilnost pri povezivanju s različitim uređajima poput računala, konzola za igre i multimedijalnih uređaja. Također, posjeduje 3,5 mm audio izlaz za spajanje slušalica ili vanjskih zvučnika, omogućujući uživanje u visokokvalitetnom zvuku bez ometanja drugih.
ELEGANTAN I FUNKCIONALAN DIZAJN
Tesla 24GH345BF dolazi u elegantnoj crnoj boji, s modernim i tankim dizajnom koji se lako uklapa u svaki prostor, bilo da se radi o kućnom uredu, igraćoj sobi ili profesionalnom studiju. Antirefleksivna površina ekrana smanjuje odsjaj i omogućuje ugodno gledanje čak i u osvijetljenim prostorijama, osiguravajući da vanjski izvori svjetlosti ne ometaju vaš vizualni doživljaj. Monitor je kompatibilan s VESA nosačima od 75x75 mm, omogućujući montažu na zid ili prilagodljive nosače za dodatnu fleksibilnost u postavljanju. Ova značajka je posebno korisna za korisnike koji žele uštedjeti prostor na radnom stolu ili prilagoditi položaj monitora prema svojim specifičnim potrebama.
ENERGETSKA UČINKOVITOST
S maksimalnom potrošnjom energije od 30 W i potrošnjom u stanju pripravnosti manjom od 0,5 W, Tesla 24GH345BF je energetski učinkovit, smanjujući potrošnju energije bez kompromisa u performansama. Ova energetska učinkovitost ne samo da smanjuje troškove električne energije, već također doprinosi očuvanju okoliša smanjenjem ukupne potrošnje energije.
+ prikaži sve
NamjenaGaming
Dijagonala ekrana [inč]24"
Tehnologija ekranaLED-IPS
Maksimalna rezolucijaFHD 1920x1080
Omjer slike16:9
Zakrivljeni ekranNe
Osvježavanje ekrana [Hz]180
Vrijeme odaziva1
Svjetlina [cd/m2]400
Kontrast1000:1
Kut gledanja178
PivotNe
HDMI2
VESA75 x 75
Boja
Crna
Energetski razredE
Jamstvo na proizvod24 mjeseca
StanjeNovo
+ prikaži sve
Moglo bi Vas zanimati...
Slika Gaming monitor 27" MSI PRO MP271A E2, FHD, IPS, 120Hz, 1ms, 300cd/m2, crni
Gaming monitor 27" MSI PRO MP271A E2, FHD, IPS, 120Hz, 1ms, 300cd/m2, crni