Monitor 27" PHILIPS 27E2N1110/00, FHD, IPS, 120Hz, 4ms, 300cd/m2, crni
product.code: 010.601.734
27E2N1110/00
Dodajte na listu želja
Proizvođač: PHILIPS
Centralno skladište Na upit
Zagreb - Trešnjevka Na upit
Zagreb - Dubrava Na upit
Zagreb - Family Mall Na upit
Zagreb - Arena PARK Na upit
Velika Gorica Na upit
Split - Koteks Dostupno
Split - Joker Dostupno
Osijek Na upit
Rijeka Na upit
Zadar Na upit
Varaždin Na upit
Čakovec Dostupno
Pula Na upit
Slavonski Brod Na upit
Vinkovci Dostupno
Poreč Na upit
Koprivnica Dostupno
Šibenik Na upit
Bjelovar Na upit
Jamstvo na proizvod
36 mjeseci
JASAN I POUZDAN PRIKAZ ZA SVAKODNEVNU UPOTREBU
IPS TEHNOLOGIJA ZA VJERNE BOJE
GLATKIJI PRIKAZ U ODNOSU NA STANDARDNE MONITORE
S frekvencijom osvježavanja od 120 Hz putem HDMI priključka, Philips 27E2N1110 nudi fluidnije kretanje slike u odnosu na standardne 60 Hz monitore. Vrijeme odaziva od 4 ms dodatno smanjuje zamućenja i čini prikaz ugodnim za rad i povremene igre.
ERGONOMIJA I ENERGETSKA UČINKOVITOST
Monitor omogućuje nagib od -5° do 20°, što osigurava udobno korištenje prilagođeno vašim potrebama. S težinom od 3,5 kg i tankim dizajnom, jednostavan je za postavljanje i premještanje. Energetska potrošnja od samo 15,6 W čini ga učinkovitim izborom za svakodnevnu upotrebu.
POVEZIVANJE ZA MODERNE I KLASIČNE UREĐAJE
SAŽETAK
Philips 27E2N1110 je praktičan i pouzdan monitor koji kombinira 27-inčni Full HD IPS zaslon, frekvenciju osvježavanja od 120 Hz i široke kutove gledanja. Sa svojom energetskom učinkovitošću, ergonomskim nagibom i opcijama povezivanja za nove i starije uređaje, predstavlja odličan izbor za rad, učenje i svakodnevnu multimediju.
+ prikaži sve
Dijagonala ekrana [inč]27"