Napajanje 550W LC Power Integrator Pro LC6550B-SI V3.1, 80+ Bronze, crno
product.code: 010.507.321
LC6550B-SI V3.1
Dodajte na listu želja
Proizvođač: LC POWER
Centralno skladište Na upit
Zagreb - Trešnjevka Dostupno
Zagreb - Dubrava Dostupno
Zagreb - Family Mall Dostupno
Zagreb - Arena PARK Dostupno
Velika Gorica Dostupno
Split - Koteks Na upit
Split - Joker Dostupno
Osijek Na upit
Rijeka Dostupno
Zadar Na upit
Varaždin Dostupno
Čakovec Dostupno
Pula Dostupno
Slavonski Brod Na upit
Vinkovci Dostupno
Poreč Dostupno
Koprivnica Dostupno
Šibenik Dostupno
Bjelovar Na upit
24 mjeseca
PREDSTAVLJAMO LC6550B-SI V3.1: VAŠ IDEALAN IZBOR ZA POUZDANU I UČINKOVITU NAPAJANJE
IZVRSNA UČINKOVITOST S 80 PLUS BRONZE CERTIFIKATOM
TIHI I UČINKOVITI 135 MM VENTILATOR
Opremljeno tihim 135 mm ventilatorom, ovo napajanje osigurava učinkovito hlađenje bez nepotrebne buke. Ventilator je dizajniran da automatski prilagođava svoju brzinu prema opterećenju sustava, osiguravajući optimalnu ravnotežu između performansi hlađenja i tišine.
ŠIROKA KOMPATIBILNOST I POVEZIVOST
LC6550B-SI V3.1 dolazi s raznovrsnim konektorima kako bi zadovoljilo potrebe modernih sustava:
- Jedan 20+4-pinski konektor za matičnu ploču kompatibilan s većinom matičnih ploča.
- Jedan 4+4-pinski 12V konektor duljine 550 mm i jedan 4+4-pinski 12V konektor duljine 750 mm za napajanje visokoučinkovitih procesora.
- Četiri SATA konektora za povezivanje tvrdih diskova i SSD-ova.
- Dva PATA konektora za starije uređaje.
- Dva PCI-Express 6+2-pinska konektora i jedan visokoučinkoviti PCI-Express 5.1 12V-2x6 12+4-pinski konektor za napajanje grafičkih kartica, omogućujući podršku za više GPU-ova.
NAPREDNE SIGURNOSNE ZNAČAJKE
Sigurnost vašeg sustava je prioritet. LC6550B-SI V3.1 opremljeno je nizom zaštitnih mehanizama:
- Zaštita od prenapona (OVP)
- Zaštita od prekomjerne struje (OCP)
- Zaštita od preopterećenja (OPP)
- Zaštita od kratkog spoja (SCP)
- Zaštita od prenapona (SIP)
- Zaštita od preniskog napona (UVP)
KOMPAKTNE DIMENZIJE I ELEGANTAN DIZAJN
S dimenzijama od 86 x 150 x 150 mm, LC6550B-SI V3.1 se lako uklapa u većinu računalnih kućišta. Njegov crni metalni i plastični dizajn pruža elegantan izgled koji se uklapa u estetski izgled modernih računala.
EKOLOŠKA PRIHVATLJIVOST I ENERGETSKA UČINKOVITOST
Uz učinkovitost do 85% i potrošnju u stanju pripravnosti manju od 0,5 W, LC6550B-SI V3.1 zadovoljava ErP 2013 standarde, što ga čini ekološki prihvatljivim izborom za energetski osviještene korisnike.
DUGOTRAJNA GARANCIJA I POUZDANOST
ZAKLJUČAK
+ prikaži sve
Snaga [W]550
SerijaIntergrator Pro
ModularnoNe
Certifikat efikasnost80+ Bronze
Veličina ventilatora [mm]135
24-pin ATX0
20+4-pin ATX1
8-pin EPS0
4+4-pin EPS1
12VHPWR (12+4-pin)1
8-pin PCIe0
6+2-pin PCIe2
6-pin PCIe0
SATA4
Molex2
Floppy0
ZaštiteOVP, OCP, OPP, SCP, SIP, UVP
PFC (Power Factor Correction)Aktivni
Dimenzije86 x 150 x 150
Jamstvo na proizvod24 mjeseca
StanjeNovo
+ prikaži sve
Moglo bi Vas zanimati...
Slika Napajanje 550W, LC POWER Silent Series LC6550, ATX v2.3, 120mm vent, 80+ Bronze
Napajanje 550W, LC POWER Silent Series LC6550, ATX v2.3, 120mm vent, 80+ Bronze
Slika Napajanje 550W, ANTEC CSK DC 550, 120mm vent., 80+ Bronze
Napajanje 550W, ANTEC CSK DC 550, 120mm vent., 80+ Bronze
Slika Kabel za grafičku karticu LIAN LI Strimer Plus V2 RGB, 8-PIN RGB, 30cm
Kabel za grafičku karticu LIAN LI Strimer Plus V2 RGB, 8-PIN RGB, 30cm
Slika Napajanje 650W, MSI MAG A650BN, ATX, 120mm vent, 80+ Bronze
Napajanje 650W, MSI MAG A650BN, ATX, 120mm vent, 80+ Bronze
Slika Napajanje 750W, WHITE SHARK General-2, 140mm vent., 80+ Gold, modular
Napajanje 750W, WHITE SHARK General-2, 140mm vent., 80+ Gold, modular
Slika Napajanje 650W, MONTECH Beta 650, ATX, 120mm vent. 80+ Bronze
Napajanje 650W, MONTECH Beta 650, ATX, 120mm vent. 80+ Bronze
Slika Napajanje 550W, DEEPCOOL PL550D, 12VHPWR, ATX V3.0, 120mm vent., crno, 80+ Bronze
Napajanje 550W, DEEPCOOL PL550D, 12VHPWR, ATX V3.0, 120mm vent., crno, 80+ Bronze
Slika Napajanje 650W, ANTEC CSK DC 650, 120mm vent., 80+ Bronze
Napajanje 650W, ANTEC CSK DC 650, 120mm vent., 80+ Bronze
Slika Napajanje 550W, BE QUIET System Power 11, 120mm vent., 80+ Bronze
Napajanje 550W, BE QUIET System Power 11, 120mm vent., 80+ Bronze
Slika Napajanje 650W, ANTEC Cuprum Strike CSK 650, 120mm vent., 80+ Bronze
Napajanje 650W, ANTEC Cuprum Strike CSK 650, 120mm vent., 80+ Bronze