Napajanje 650W LC Power Integrator Pro LC6650B-SI V3.1, 80+ Bronze, crno
product.code: 010.507.322
LC6650B-SI V3.1
Dodajte na listu želja
Proizvođač: LC POWER
Centralno skladište Na upit
Zagreb - Trešnjevka Na upit
Zagreb - Dubrava Na upit
Zagreb - Family Mall Dostupno
Zagreb - Arena PARK Na upit
Velika Gorica Na upit
Split - Koteks Na upit
Split - Joker Na upit
Osijek Na upit
Rijeka Na upit
Zadar Na upit
Varaždin Na upit
Čakovec Na upit
Pula Dostupno
Slavonski Brod Na upit
Vinkovci Na upit
Poreč Na upit
Koprivnica Dostupno
Šibenik Na upit
Bjelovar Na upit
24 mjeseca
PREDSTAVLJAMO LC6650B-SI V3.1: VAŠ IDEALAN IZBOR ZA POUZDANO I UČINKOVITO NAPAJANJE
IZVRSNA UČINKOVITOST S 80 PLUS BRONZE CERTIFIKATOM
TIHI I UČINKOVITI 135 MM VENTILATOR
Opremljeno tihim 135 mm ventilatorom, ovo napajanje osigurava učinkovito hlađenje bez nepotrebne buke. Ventilator je dizajniran da automatski prilagođava svoju brzinu prema opterećenju sustava, osiguravajući optimalnu ravnotežu između performansi hlađenja i tišine.
ŠIROKA KOMPATIBILNOST I POVEZIVOST
LC6650B-SI V3.1 dolazi s raznovrsnim konektorima kako bi zadovoljilo potrebe modernih sustava:
- Jedan 20+4-pinski konektor za matičnu ploču kompatibilan s većinom matičnih ploča.
- Jedan 4+4-pinski 12V konektor duljine 550 mm i jedan 4+4-pinski 12V konektor duljine 750 mm za napajanje visokoučinkovitih procesora.
- Četiri SATA konektora za povezivanje tvrdih diskova i SSD-ova.
- Dva PATA konektora za starije uređaje.
- Dva PCI-Express 6+2-pinska konektora i jedan visokoučinkoviti PCI-Express 5.1 12V-2x6 12+4-pinski konektor za napajanje grafičkih kartica, omogućujući podršku za više GPU-ova.
NAPREDNE SIGURNOSNE ZNAČAJKE
- OVP (zaštita od prenapona)
- OCP (zaštita od prekomjerne struje)
- OPP (zaštita od preopterećenja)
- SCP (zaštita od kratkog spoja)
- SIP (zaštita od prenapona)
- UVP (zaštita od preniskog napona)
AKTIVNI PFC I ŠIROKI RASPON NAPONA
LC6650B-SI V3.1 koristi aktivnu korekciju faktora snage (PFC), što poboljšava efikasnost napajanja i smanjuje harmonijska izobličenja. Osim toga, podržava puni raspon ulaznog napona od 100 V do 240 V, što ga čini pogodnim za upotrebu širom svijeta.
EKOLOŠKA ODGOVORNOST
S potrošnjom u stanju pripravnosti manjom od 0,5 W, ovo napajanje ispunjava ErP 2013 standarde energetske učinkovitosti. To znači da ne samo da štedite energiju, već i smanjujete svoj ekološki otisak.
DIMENZIJE I DIZAJN
S dimenzijama od 86 x 150 x 150 mm, LC6650B-SI V3.1 kompaktno je i lako se uklapa u većinu računalnih kućišta. Njegov crni metalni i plastični dizajn pruža elegantan i profesionalan izgled koji će se savršeno uklopiti u vašu računalnu konfiguraciju.
ZAKLJUČAK
+ prikaži sve
Snaga [W]650
SerijaIntergrator Pro
ModularnoNe
Certifikat efikasnost80+ Bronze
Veličina ventilatora [mm]135
24-pin ATX0
20+4-pin ATX1
8-pin EPS0
4+4-pin EPS1
12VHPWR (12+4-pin)1
8-pin PCIe0
6+2-pin PCIe2
6-pin PCIe0
SATA4
Molex2
Floppy0
ZaštiteOVP, OCP, OPP, SCP, SIP, UVP
PFC (Power Factor Correction)Aktivni
Dimenzije86 x 150 x 150
Jamstvo na proizvod24 mjeseca
StanjeNovo
+ prikaži sve
Moglo bi Vas zanimati...
Slika Napajanje 650W, ANTEC Cuprum Strike CSK 650, 120mm vent., 80+ Bronze
Napajanje 650W, ANTEC Cuprum Strike CSK 650, 120mm vent., 80+ Bronze