Punjač za laptop LC POWER LC-NB-PRO-65-C, USB-C, 65W, univerzalni
product.code: 016.002.091
LC-NB-PRO-65-C
Centralno skladište Na upit
Zagreb - Trešnjevka Dostupno
Zagreb - Dubrava Dostupno
Zagreb - Family Mall Dostupno
Zagreb - Arena PARK Dostupno
Velika Gorica Na upit
Split - Koteks Dostupno
Split - Joker Dostupno
Pula Dostupno
Slavonski Brod Dostupno
Vinkovci Dostupno
24 mjeseca
Ulazni napon 110-240V
Ulazna frekvencija 50 / 60Hz
Izlazni napon 5-20,3V
Izlazna struja 2-3,25A
Potrošnja u stanju pripravnosti 0,1 W (bez opterećenja)
Snaga snage 65W
Izlazni napon punog raspona
Visoka učinkovitost do 88%
Stabilizirani izlaz, mala mrena i niske smetnje
Zaštita od prekomjerne struje (OCP), zaštita od prenapona (OVP),
Zaštita od kratkog spoja (SCP)
Izlaz:
5V-3A / 5,2V-2,4A / 9V-3A / 12V-3A / 14,5V-2A / 15V-3A / 20V-3,25A / 20,3V-3A - max. 65W