Punjač za laptop LC POWER LC-NB-PRO-90, 90W, univerzalni
product.code: 010.195.019
LC-NB-PRO-90
Centralno skladište Na upit
Zagreb - Trešnjevka Dostupno
Zagreb - Dubrava Dostupno
Zagreb - Family Mall Dostupno
Zagreb - Arena PARK Dostupno
Velika Gorica Na upit
Split - Koteks Dostupno
Split - Joker Dostupno
Pula Dostupno
Slavonski Brod Dostupno
Vinkovci Dostupno
24 mjeseca
Technical overview
Power supply type Notebook Adaptor
Input voltage 110 - 240 VAC
Input frequenzy 50 - 60 Hz
Output voltage 18,5-20,0 V
Output current 4,5-4,87 A
Standby consumption < 0,5 W
Dimension h x w x d 115 x 70 x 25 mm
Weight (retail) 0,419 kg
Power rating 90W
+ prikaži sve
Jamstvo na proizvod24 mjeseca
StanjeNovo
+ prikaži sve
Moglo bi Vas zanimati...
Slika Punjač za laptop LC POWER LC-NB-PRO-65-C, USB-C, 65W, univerzalni
Punjač za laptop LC POWER LC-NB-PRO-65-C, USB-C, 65W, univerzalni
Slika Punjač za laptop LC POWER LC-NB-PRO-90-C, USB-C, 90W, univerzalni
Punjač za laptop LC POWER LC-NB-PRO-90-C, USB-C, 90W, univerzalni
Slika Punjač za laptop TRUST Primo Universal, 19V, 70W
Punjač za laptop TRUST Primo Universal, 19V, 70W
Slika Punjač za laptop LC POWER LC-NB-PRO-140-C, USB-C, 140W, univerzalni
Punjač za laptop LC POWER LC-NB-PRO-140-C, USB-C, 140W, univerzalni
Slika Punjač za laptop TRUST Maxo, 90W, za Asus, crni
Punjač za laptop TRUST Maxo, 90W, za Asus, crni
Slika Punjač za laptop TRUST Maxo, 90W, za HP, crni
Punjač za laptop TRUST Maxo, 90W, za HP, crni
Slika Punjač za laptop TRUST Maxo 4-Port, 100W, crni
Punjač za laptop TRUST Maxo 4-Port, 100W, crni
Slika Punjač za laptop TRUST Maxo 4-Port, 240W, crni
Punjač za laptop TRUST Maxo 4-Port, 240W, crni