Punjač za laptop LC POWER LC-NB-PRO-65, 65W, univerzalni
product.code: 016.002.051
LC-NB-PRO-65
Centralno skladište Na upit
Zagreb - Trešnjevka Na upit
Zagreb - Dubrava Na upit
Zagreb - Family Mall Dostupno
Zagreb - Arena PARK Na upit
Velika Gorica Na upit
Split - Koteks Na upit
Split - Joker Dostupno
Pula Dostupno
Slavonski Brod Dostupno
Vinkovci Dostupno
24 mjeseca
- Više različitih izlaznih napona
- Visoka učinkovitost (88%) i niska potrošnja energije
- Stabilizirani izlaz i niske smetnje
- Zaštita od preopterečenja (OCP), Prenaponska zaštita (OVP),
Zaštita od kratkog spoja (SCP), zaštita od pregrijavanja (OTP)
OznakaIzlazni napon Veličina utičnice Kompatibilni prijenosnici
H119V / max. 65W5,5 x 3,0 mmSamsung: 2,1A / 3,16A
H319V-20V / max. 65W5,5 x 2,5 mmASUS/Benq/Fujitsu/Lenovo/LG/MSI/Toshiba: 2,1A / 2,37A / 3,42A
H1019V / max. 65W5,5 x 1,7 mmAcer: 2,15A / 3,42A
H1119,5V / max. 65W6,5 x 4,4 mmSony: 2A / 3,33A
H1220V / max. 65W11,0 x 4,5 mmIBM/Lenovo: 2,25A / 3,25A
H1320V / max. 65W7,9 x 5,5 mmIBM/Lenovo: 3,25A
H14H18,5V / 19,5V / max. 65W7,4 x 5,0 mmHP: 18,5V - 3,5A / 19,5V - 3,33A
H1518,5V / max. 65W4,8 x 1,7 mmHP: 3,5A
+ prikaži sve
Jamstvo na proizvod24 mjeseca
StanjeNovo
+ prikaži sve
Moglo bi Vas zanimati...
Slika Punjač za laptop SBOX TC-65W, USB-C, 65W, univerzalni
Punjač za laptop SBOX TC-65W, USB-C, 65W, univerzalni
Slika Punjač za laptop LC POWER LC-NB-PRO-65-C, USB-C, 65W, univerzalni
Punjač za laptop LC POWER LC-NB-PRO-65-C, USB-C, 65W, univerzalni