Punjač za laptop LC POWER LC-NB-GAN-65-C, USB-C, 65W, univerzalni
product.code: 010.195.044
LC-NB-GAN-65-C
Dodajte na listu želja
Proizvođač: LC POWER
Centralno skladište Na upit
Zagreb - Trešnjevka Dostupno
Zagreb - Dubrava Dostupno
Zagreb - Family Mall Dostupno
Zagreb - Arena PARK Dostupno
Velika Gorica Dostupno
Split - Koteks Dostupno
Split - Joker Dostupno
Osijek Na upit
Rijeka Dostupno
Zadar Na upit
Varaždin Dostupno
Čakovec Dostupno
Pula Dostupno
Slavonski Brod Dostupno
Vinkovci Dostupno
Poreč Dostupno
Koprivnica Dostupno
Šibenik Dostupno
Bjelovar Dostupno
24 mjeseca
Ulazni napon 220-240V
Ulazna frekvencija 50 / 60Hz
Izlazni napon 5-20V
Izlazna struja 3-3,25A
Potrošnja u stanju pripravnosti <0,5 W (bez opterećenja)
Snaga 65W
Visoka učinkovitost do 89,058%
Zaštita od prekomjerne struje (OCP), zaštita od prenapona (OVP),
Zaštita od kratkog spoja (SCP), zaštita od pregrijavanja (OTP)
Izlaz:
5,0 V / 3,0 A
9,0 V / 3,0 A
12,0 V / 3,0 A
15,0 V / 3,0 A
20,0 V / 3,25 A