Punjač za laptop LC POWER LC-NB-GAN-90-C, USB-C, 90W, univerzalni
product.code: 010.195.045
LC-NB-GAN-90-C
Dodajte na listu želja
Proizvođač: LC POWER
Centralno skladište Na upit
Zagreb - Trešnjevka Na upit
Zagreb - Dubrava Na upit
Zagreb - Family Mall Na upit
Zagreb - Arena PARK Na upit
Velika Gorica Na upit
Split - Koteks Na upit
Split - Joker Na upit
Osijek Na upit
Rijeka Na upit
Zadar Na upit
Varaždin Na upit
Čakovec Na upit
Pula Na upit
Slavonski Brod Na upit
Vinkovci Na upit
Poreč Na upit
Koprivnica Na upit
Šibenik Na upit
Bjelovar Dostupno
24 mjeseca
Ulazni napon 220-240V
Ulazna frekvencija 50 / 60Hz
Izlazni napon 5-20V
Izlazna struja 3-4,5A
Potrošnja u stanju pripravnosti <0,5 W (bez opterećenja)
Snaga 90W
Visoka učinkovitost do 90,3%
Zaštita od prekomjerne struje (OCP), zaštita od prenapona (OVP),
Zaštita od kratkog spoja (SCP), zaštita od pregrijavanja (OTP)
Izlaz:
5,0 V / 3,0 A
9,0 V / 3,0 A
12,0 V / 3,0 A
15,0 V / 3,0 A
20,0 V / 4,5 A