Punjač za laptop LC POWER LC-NB-PRO-45, 45W, univerzalni
product.code: 016.002.050
LC-NB-PRO-45
Centralno skladište Na upit
Zagreb - Trešnjevka Na upit
Zagreb - Dubrava Dostupno
Zagreb - Family Mall Dostupno
Zagreb - Arena PARK Na upit
Velika Gorica Dostupno
Split - Koteks Na upit
Split - Joker Na upit
Osijek Na upit
Rijeka Dostupno
Zadar Na upit
Varaždin Dostupno
Čakovec Dostupno
Pula Dostupno
Slavonski Brod Na upit
Vinkovci Na upit
Poreč Na upit
Koprivnica Dostupno
24 mjeseca
- Više različitih izlaznih napona
- Visoka učinkovitost (88%) i niska potrošnja energije
- Stabilizirani izlaz i niske smetnje
- Zaštita od preopterečenja (OCP), Prenaponska zaštita (OVP),
Zaštita od kratkog spoja (SCP), zaštita od pregrijavanja (OTP)
OznakaIzlazni napon Veličina utičnice Kompatibilni prijenosnici
H219V / maks. 45W4,0 x 1,35 mmAsus: 1,75A - 2,37A
H319V / maks. 45W5,5 x 2,5 mmAsus / BenQ / Fujitsu / Gateway / Lenovo / LG / MSI / Toshiba: 1,58A / 2,1A / 2,37A
H5D19,5V / maks. 45W4,5 x 3,0 mmDell: 2,31A
H619,5V / maks. 45W4,5 x 3,0 mmHP: 2,31A
H719V / maks. 45W3,0 x 1,0 mmAsus / Samsung: 2,1A / 2,37A
H819V / maks. 45W2,5 x 0,7 mmAsus: 1,58A - 2,1A
H1019V / maks. 45W5,5 x 1,7 mmAcer: 1,58A - 2,15A
H1119,5V / maks. 45W6,5 x 4,4 mmSony: 2A